h ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر

ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر

ایستگاه‌صلواتی محرم در جرف‌الصخر+تصویر

سربازان و نیروی مردمی عراق که طی روزهای گذشته موفق شدند در یک عملیات بزرگ شهر جرف الصخر در شمال بابل را از لوث تکفیری‌های داعش پاکسازی کنند همزمان با فرارسیدن ماه محرم ضمن برپایی عزاداری و سوگواری ایستگاه صلواتی برپا کرده‌اند.

در تصویر منتشر شده از جرف الصخر گردان حضرت علی اکبر(ع) که در عملیات عاشورا و آزادسازی جرف الصخر مشارکت داشته است با برپایی یک ایستگاه صلواتی و عشق و ارادت خود را به حضرت امام حسین(ع) و شهدای کربلا نشان دادند.

جرف الصخر منطقه‌ای کشاورزی است که وسعت آن به حدود دویست کیلومتر مربع می‌رسد و در جنوب غرب بغداد پایتخت عراق قرار گرفته است و از توابع استان بابل است و در حد فاصل استان‌های بغداد، بابل و الانبار قرار گرفته است و حدودا ده کیلومتر با کربلای معلی فاصله دارد.

ایستگاه صلواتی محرم در جرف الصخر + عکس

عملیات جرف الصخر از بزرگ‌ترین دستاوردهای ارتش عراق در ماه‌های اخیر به شمار می‌رود چراکه سیطره کامل بر این شهر به ارتش عراق امکان می‌دهد مانع از نزدیک‌تر شدن افراد مسلح به بغداد شوند و حضور خود را در استان الانبار در غرب عراق تقویت و به سمت جنوب پیشروی کنند.

8 آبان 1393