h قرص جوشان تقلبی+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قرص جوشان تقلبی+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قرص جوشان تقلبی+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قرص جوشان تقلبی+عکس

قرص جوشان تقلبی+عکس

قرص جوشان تقلبی+عکس

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات سازمان غذا و دارو گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده قرص‌های تقلبی جوشان با مارک « hansal» مولتی ویتامین C دارای برچسب کنترل اصالت تقلبی است.

به گزارش ایسنا، مهندس علی اکبر جعفریاری، ضمن هشدار به شهروندان گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده قرص‌های تقلبی جوشان با مارک(hansal) مولتی ویتامین C دارای برچسب کنترل اصالت تقلبی به شماره 9296610009672574، مشاهده شد که از مردم می‌خواهیم از مصرف این قرص‌ها با ویژگی‌های ذکر شده پرهیز کنند.
وی به شهروندان توصیه کرد: اگر چنین قرصی را با مشخصات ذکر شده خریداری کرده‌اند به فروشنده عودت دهند و فروشندگان نیز موظف هستند آن‌ها را جمع‌آوری کرده و در عین حال که به دانشگاه‌های زیربط اعلام می‌کنند به شرکت پخش عودت دهند و وجه خود را نیز دریافت کنند.
جعفریاری در ادامه اظهار داشت: شرکت پخش نیز باید وارد کننده متخلف را به بازرسی سازمان غذا و دارو معرفی کند.
مدیر پروژه کنترل اصالت سازمان غذا و دارو گفت: کسانی هم که از محل چاپ برچسب اصالت با شماره کنترل 16 رقمی (9296610009672574) مطلع هستند باید محل آن را به حراست وزارت ارشاد و سازمان غذا و دارو گزارش کنند تا با متخلف برخورد جدی شود.
7 آبان 1393