h تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان

تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان

تصاویر مرد،زن نما در تجمعات اخیر اصفهان

فارس، روز گذشته خبر بازداشت یک فرد مشکوک در حوادث اخیر اصفهان توسط یک نهاد امنیتی منتشر شد و امروز خبرنگار فارس در اصفهان به اطلاعات جدیدی از این مرد دست یافت که در جریان مسائل اخیر اصفهان با آرایش و لباس زنانه به تحریک افراد به بهانه اسیدپاشی می پرداخت.

از این فرد که «ب.م.ب» نام دارد، متولد 1352 و صاحب یک شرکت مستندسازی است، ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.

این فرد که در تحریکات خود به بهانه اسیدپاشی در اصفهان، روی مساله ظلم به زنان اکید داشته تاکنون دو زن را طلاق داده و در صدد ازدواج با زن سومی است که این زن وکیل برخی عوامل مرتبط با فتنه 88 در اصفهان است.

گفتنی است علاوه بر آرایش زنانه و تحریکات عمومی «ب.م.ب» ،وجود لکه هایی بر روی دستان وی که احتمال می رود جای سوختگی باشد، شک و تردید ماموران امنیتی را نسبت به احتمال مشارکت وی در سناریوی اسیدپاشی را تقویت کرده است.البته این لکه های مشکوک در حال آزمایش است و فرضیه دست داشتن نامبرده در حادثه اسیدپاشی قطعی نیست.

در حالی که تلاش مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی برای دستگیری عوامل جنایت اسیدپاشی به صورت چند زن ادامه دارد، طی روزهای اخیر به بهانه اعتراض به این ماجرا برخی افراد و جریان ها در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و نیز محیط عمومی سعی کردند با جهت دهی خاص، افرادی را به اعتراض علیه دستگاه های مسئول تحریک کنند.

بر همین اساس بود که روز چهارشنبه هفته گذشته  و در پی فراخوان برخی شبکه‌های اجتماعی به بهانه اعتراض به سناریو اسیدپاشی تعداد محدودی مقابل دادگستری شهر اصفهان اقدام به تجمع کردند.

در همین رابطه اعلام شد که یک نهاد امنیتی مردی را در این تجمع بازداشت کرد که با آرایش و لباس زنانه قصد تحریک مردم به تجمع و اعتراض علیه نهادهای کشور را داشت.

از این مرد زن نما که بازجویی از وی در این نهاد امنیتی ادامه دارد برخی ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.

در بازجویی های اولیه از نامبرده، وی اعترافات قابل توجهی را داشته که به دلیل ادامه داشتن بازجویی‌ها و تکمیل شدن پرونده از ذکر جزئیات آن خودداری می کنیم.

در ادامه تصاویری از این مرد زن نما قابل مشاهده است.

3 آبان 1393