h نماینده مردم کرج:با متخلفان جلسه‌ دانشگاه کشاورزی کرج برخورد خواهیم کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نماینده مردم کرج:با متخلفان جلسه‌ دانشگاه کشاورزی کرج برخورد خواهیم کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نماینده مردم کرج:با متخلفان جلسه‌ دانشگاه کشاورزی کرج برخورد خواهیم کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نماینده مردم کرج:با متخلفان جلسه‌ دانشگاه کشاورزی کرج برخورد خواهیم کرد

نماینده مردم کرج:با متخلفان جلسه‌ دانشگاه کشاورزی کرج برخورد خواهیم کرد

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار کرد: جلسه‌ای در دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج در مورد تطهیر سران فتنه برگزار شده است.

وی افزود: متاسفانه در این جلسه مسئله فتنه عادی جلوه داده شده این در حالی است که مسئله فتنه 88 براندازی نظام بود و نمی‌توان از این‌ها گذشت.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس اسناد و مدارک موجود در حال بررسی این موضوع هستیم و قطعا برخورد لازم با این موضوع صورت می‌گیرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در مورد اینکه کاندیدای وزارت علوم حامی مراسم پردیس کشاورزی کرج بوده است و در صورتی که این موضوع ثابت شود چه تاثیری بر روند رای اعتماد وی از مجلس‌شورای‌اسلامی خواهد داشت، بیان کرد: بعد از اینکه بررسی و مسجل شد که ایشان در این قضایا هست مطمئن باشید که مجلس برخورد می‌کند.

وی بیان کرد: دوستان مجلس در حال بررسی این موضع هستند ومطمئنا این مجلس به افرادی که در فتنه 88 نقش داشتند رای نمی دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم پیش از این امام‌جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفته بود: در حالیکه به مناسبت رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی دولت عزای عمومی اعلام کرده بود و مردم در شهرستان کرج نیز مشغول عزدارای بودند در دانشکده پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج مجلس پایکوبی و رقص برپا کردند و از فتنه و فتنه‌گران رفع‌ اثر کردند و اعلامیه و روزنامه‌هایی را توزیع کردند و به تذکر ما نیز گوش نکردند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با اشاره به حمایت گزینه جدید وزارت علوم از جشن رقص و پایکوبی این دانشگاه بیان کرده بود: با حمایت شخص معرفی شده برای وزارت علوم از سوی رئیس‌جمهور این جشن در کرج برگزار شده است.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با اشاره به لزوم هوشیاری نمایندگان در انتخاب وزیر علوم افزود: نمایندگان مجلس زودتر به این مسئله رسیدگی کنند که فردا به نظام هزینه دیگری تحمیل نشود.

خطیب جمعه کرج گفت: کسی این‌قدر گستاخی می‌کند که در روزی که دولت عزای عمومی اعلام می‌کند از تهران بلند می‌شوند و در کرج مطربی راه می‌اندازند.

وی گفت: حزب‌الله باید بیدار باشد و جلوی این کار باید گرفته می‌شد و بسیج و انجمن اسلامی دانشگاه باید جلوی این کار را می‌گرفتند.

3 آبان 1393