h سخنرانی رائفی پور در همایش «نقش جوانان در عصر انتظار» در نجف - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سخنرانی رائفی پور در همایش «نقش جوانان در عصر انتظار» در نجف,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سخنرانی رائفی پور در همایش «نقش جوانان در عصر انتظار» در نجف,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سخنرانی رائفی پور در همایش «نقش جوانان در عصر انتظار» در نجف

سخنرانی رائفی پور در همایش «نقش جوانان در عصر انتظار» در نجف

نشست تبلیغی ویژه جوانان با عنوان «نقش جوانان در عصر انتظار» از سوی موسسه امام حسین(ع) وابسته به آیت الله مرحوم محمد باقر القرشی در نجف اشرف برگزار شد.

علی اکبر رائفی پور از استادان دانشگاه های ایران، پس از نماز مغرب و عشاء امشب در این موسسه که آرامگاه آیت الله قریشی در آن حضور دارد، در این باره به سخنرانی پرداخت.

خبر دیگر از عراق اینکه، همایش بین المللی بزرگداشت علامه وحید بهبهانی در نجف اشرف برگزار خواهد شد.

کمیته اجرایی این همایش از علما، استادان و طلاب حوزه علمیه سراسر عراق خواست مقاله و پژوهش های خود را در زمینه دیدگاه فقهی و اصولی این عالم فقید به دبیرخانه ارسال کنند.

گفتنی است آیت الله وحید بهبهانی از علمای فقیدی است که در اصفهان به دنیا آمد اما به دلیل اقامت طولانی مدت در بهبهان به وحید بهبهانی شهرت یافت.

وی سپس به کربلا عزیمت کرد و به تدریس علوم اهل بیت(ع) و تألیف کتاب های اسلامی پرداخت تا اینکه در سال 1205 هجری قمری در این شهر درگذشت و در رواق حضرت امام حسین(ع) به خاک سپرده شد.

2 آبان 1393