h تکذیب سقوط پایگاه «راس الحرف» در لبنان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تکذیب سقوط پایگاه «راس الحرف» در لبنان ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تکذیب سقوط پایگاه «راس الحرف» در لبنان ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تکذیب سقوط پایگاه «راس الحرف» در لبنان

تکذیب سقوط پایگاه «راس الحرف» در لبنان

منابع میدانی گزارش‌ها درباره سقوط پایگاه «راس الحرف» در بلندی‌های شهرک «بریتال» لبنان و اشغال آن توسط گروه تروریستی «جبهه النصره» را به شدت تکذیب کردند. منابع میدانی در گفت‌وگو با روزنامه «الاخبار» گزارش‌هایی را که روز گذشته درباره سقوط پایگاه راس الحرف، اشغال آن توسط گروه تروریستی جبهه النصره و نیز وقوع درگیری‌ها در نزدیکی آن، منتشر شده است را به شدت تکذیب کردند.

این منابع تأکید کردند یک گروه مسلح وابسته به یکی از گروه‌های معارض مسلح سوریه در «جرود القلمون» در مسافت 1200 متری پایگاه «راس الحرف» گرفتار شدند که در پی آن شماری از این عناصر مسلح کشته یا زخمی شدند.

این منابع تأکید کردند مبارزان حزب‌الله در منطقه «الجرود» در آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه حمله عناصر مسلح النصره و گروه‌های همپیمان آن، به‌سر می‌برند.

از سوی دیگر، منابع میدانی در سوریه اعلام کردند عناصر مسلح تکفیری همچنان تلاش می‌کنند راهی را از جرود عرسال به سمت «جرود الزبدانی» در سوریه از طریق «جرود عسال الورد» باز کنند. شورشیان تکفیری پس از آنکه همه حملات آنها به روستاهای منطقه القلمون شکست خورد، هجمه‌های خود را علیه ارتش لبنان در مناطق اطراف عرسال افزایش داده‌اند. منبع: تسنیم

24 مهر 1393