h درخواست کتبی 210 نماینده از روحانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درخواست کتبی 210 نماینده از روحانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی, درخواست کتبی 210 نماینده از روحانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی, درخواست کتبی 210 نماینده از روحانی

درخواست کتبی 210 نماینده از روحانی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از نامه ۲۱۰ تن از نمایندگان مجلس به رئیس‌جمهور برای تجدیدنظر در قیمت خرید تضمینی گندم خبر داد. به گزارش مشرق؛ محمدمهدی برومندی سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم از نامه 210 تن از نمایندگان مجلس به رئیس‌جمهور برای تجدیدنظر در قیمت خرید تضمینی گندم خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه هیئت دولت در سالجاری قیمت محصولات کشاورزی را تعیین کرده که بر این اساس قیمت خرید تضمینی گندم را نیز 11000 ریال تعیین کرده است و هزینه‌های کشاورزان نیز افزایش یافته، می‌بایست این میزان برای تأمین هزینه‌های کشاورزان افزایش یابد.

وی افزود: 210 تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خواستار تجدیدنظر در این مبلغ برای خرید تضمینی گندم شده‌اند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: افزایش رقم خرید تضمینی گندم در بهره‌وری تولید مؤثر بوده و سهم بسزایی در ارتقای سطح کیفی محصول و نیز بهبود سطح معیشتی و جبران هزینه‌های کشاورزان ایفا می‌کند.

برومندی در پایان خاطر نشان کرد: این نامه به دفتر رئیس‌جمهور ارسال شده که منتظر اقدام مقتضی از سوی وی هستیم.

22 مهر 1393