h تقدیر آیت‌الله نوری همدانی از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تقدیر آیت‌الله نوری همدانی از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تقدیر آیت‌الله نوری همدانی از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تقدیر آیت‌الله نوری همدانی از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل

تقدیر آیت‌الله نوری همدانی از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل

آیت‌الله حسین نوری همدانی عصر امروز در دیدار با معاون مطبوعاتی و امور رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه فعالیت های فرهنگی موثری در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی موثرترین و نقش آفرین ترین فعالیت ها در عرصه زندگی هر فردی است.

استاد حوزه علمیه قم افزود: زندگی انسان ها دارای بعد های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است که به دلیل تاثیر گذاری بیشتر فرهنگ بر اذهان عمومی پیامبر اکرم (ص) همیشه فعالیت های فرهنگی را در کارهایشان در اولویت قرار می دادند.

مرجع تقلید جهان تشیع با اشاره به اینکه تقویت و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران باید در دستور کار رسانه ها قرار گیرد گفت: مطالبی که در نشریات منتشر می شود باید به حفظ و تقویت نظام کمک کند.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: مطالبی که بر ضد نظام و به قصد تضعیف نظام منتشر می شود باید با آنها برخورد شود زیرا که دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران سعی در از بین بردن و سواستفاده از ایران را دارند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حمایت از نظام اسلامی در جامعه ایرانی حکم فرما است گفت: در حال حاضر شاهد این هستیم که در بسیاری از کشورهای منطقه امنیت وجود ندارد که دلیل این امر تنها نبود حمایت مردم از دولت است.

مرجع تقلید جهان تشیع خاطر نشان کرد: انتشار هر مطلبی که ضعف نظام را نشان می دهد باید از میدان خارج شود و اجازه فعالیت بیشتر نباید به این گونه رسانه داده شود.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه اسلام چند صدایی بودن را در دولت ها را رد کرده است گفت: جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به آزادی و استقلال خون های زیادی را داده است از همین رو مردم، امروز باید با وحدت و همدلی خود سعی در آبادانی و از بین بردن دشمنان کشور داشته باشند.

استاد حوزه علمیه قم ابراز کرد: دشمنان کینه توز ایران سعی دارند از تمامی فرصت ها برای دست یابی به اهداف و آرمان های شوم خود استفاده کنند که در این موقعیت مردم ایران این فرصت را نباید به آنها بدهند.

مرجع تقلید جهان تشیع با اشاره به سخنان اخیر ریاست جمهوری در سازمان ملل گفت: سخنان اخیر رئیس جمهوری در سازمان ملل بسیار خوب بوده و ایشان به خوبی از منافع ایران و مردم دفاع کرده اند.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: یکی از مهمترین برکات انقلاب ایران شناسایی چهره زشت استکبار توسط امام خمینی (ره) بوده است. منبع: فارس

9 مهر 1393