h جزیره های متفاوت دنیا +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزیره های متفاوت دنیا +عکس ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزیره های متفاوت دنیا +عکس ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزیره های متفاوت دنیا +عکس

جزیره های متفاوت دنیا +عکس

جزیره های متفاوت دنیا +عکس
جزیره به زمینی که گفته می شود که از همه جهات با آب محاصره شده است و دسترسی به خشکی ندارد اما این باعث نمی شود که یک جزیره خصوصیت های عجیبی نداشته باشد. جزایر مختلفی در دنیا هستند که ویژگی های عجیب و باورنکردنی دارند. جزیره خرگوش ها
جزیره ژاپنی اوکونوشیما این روزها به عنوان جزیره خرگوش ها شناخته می شود. این خرگوش های بامزه، گذشته تاریک وسیاهی که پشت این جزیره قرار دارد را می پوشانند. در سال های 1929 تا 1945 در این جزیره سلاح های شیمیایی مختلف و گازهای سمی گوناگون ساخته می شد و در آن زمان دسته های مختلف از خرگوش وارد جزیره شدند تا سم را آزمایش کنند اما پس از جنگ جهانی تنها چیزی که در این جزیره باقی ماند خرگوش های بسیار زیاد آن است که در هر گوشه از این خشکی دیده می شوند.
جزیره عروسکی
جزیره عروسکی در نزدیکی مکزیکو سیتی واقع شده است و به گونه خاصی تبدیل به یک مکان خاص برای یادبود دختر بچه ای است که در اطراف این جزیره غرق شده است. البته این موضوع ثابت نشد اما یکی از ساکنین جزیره اعتقاد داشت که آویزان کردن عروسک از درخت های می تواند شیطان و روح آن دختر را از اینجا دور کند از آن زمان تا به حال همه توریست ها نیز یک عروسک به درخت های آویزان می کنند.
جزیره مارها
یک جزیره خاص در 100 کیلومتری شهر سائوپائلو برزیل وجود دارد که به عنوان جزیره مارها شناخته می شود. در این مکان نزدیک به 5000 مار سمی و کشنده زندگی می کنند. این مارهای سمی همگی می توانند انسان ها را تنها با یک نیش زدن از بین ببرند. این جزیره مکانی است که هیچ انسانی دوست ندارد درون آن پا بگذارد و نیروی دریایی نیز از نزدیک شدن هر موجودی به آن جلوگیری می کند.
جزیره ولکان
شاید مانند دیگر موارد اسم عجیبی نداشته باشد اما یک از پیچیده ترین جزایری است که روی زمین وجود دارد. این جزیره تو در تو به وجود آمده است. این جزیره یکی از مجموعه جزایری است که در فیلیپین وجود دارد. جزیره لازون بزرگترین جزیره است که یک دریاچه دارد و این دریاچه یک جزیره دارد که در آن جزیره یک دریاچه وجود دارد و در آن دریاچه یک جزیره دیگر وجود دارد. شاید کمی سخت باشد متوجه شدن این جمله اما با دیدن تصویر می توانید آن را بیشتر بشناسید.
منبع: باشگاه خبرنگاران
7 مهر 1393