h تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس

تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس

تماس تلفنی مدیر توییتر با ظریف برای رفع فیلتر +عکس
مدیر توییتر می گوید مکالمه تلفنی خوبی با وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص رفع فیلتر توییتر داشته است.DiCK Costolo در توییتی که از طریق حساب رسمی خود منتشر ساخته می گوید "مکالمه تلفنی خوبی در خصوص بازکردن دسترسی به توییتر در ایران با وزیر امور خارجه ایران، محمدجواد ظریف، داشته است". وزیر خارجه ایران شخصا از رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر و فیس بوک به عنوان یک ابزار نوین دیپلماسی و اطلاع رسانی استفاده گسترده‌ای می کند.
تماس تلفنی مدیر توییتر با وزیر خارجه ایران به منظور رفع فیلتر
وی هفته گذشته هم در پیامی به حساب حسن روحانی، پیامی در خصوص رفع فیلتر تویتر در ایران منتشر ساخته بود که خبرساز شده بود. اگرچه این حساب توییتر منصوب به رئیس جمهوری هنوز به طور رسمی تایید نشده ولی براساس اخبار و تصاویر دست اولی که از رئیس جمهور منتشر می‌کند به نظر می رسد به تیم رسانه ای دکتر روحانی تعلق دارد.
تماس تلفنی مدیر توییتر با وزیر خارجه ایران به منظور رفع فیلتر
در جریان سفر هفته گذشته رئیس جمهور به آمریکا به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل و پوشش گسترده اخبار این سفر در حساب تویتر آقای روحانی، Dick Costolo مدیر اجرایی توییتر، به توییت های ارسالی آقای روحانی، پاسخ داده بود و گفته بود "آقای رئیس جمهور، از توییت های شما در سازمان ملل لذت می‌بریم! ما دوست داریم دیگر ایرانیان نیز از این شبکه به طور کامل لذت برده، کی ممکن خواهد شد؟"
منبع: خبرگزاری ایسنا
6 مهر 1393