h تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس

تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس

تبلیغ غول پیکر شرکت ال جی در عربستان + عکس

محمد شکوری - جی اس ام: ال جی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند با کمپانی‌های دیگر در حال رقابت است، اما اکنون این کمپانی تصمیم گرفته تا زمینه مبارزه را گسترش داده و آن را به تبلیغات نیز بکشاند، به همین خاطر ال جی یک رکورد جدید را در زمینه تبلیغات بیرونی به نام خود کرده است.

تبلیغی که در مورد آن صحبت می‌کنیم متعلق به گوشی جی 3 است که بر روی یک بیلبورد استفاده شده و در شهر ریاض در کشور عربستان سعودی به نمایش گذاشته شده است.

طول این بنر 240 متر و ارتفاع آن 12 متر است، این بنر مساحتی برابر 3000 متر مربع دارد. منابع غیر رسمی می‌گویند که ال جی برای ساخت این بنر از 1800 تن استیل استفاده کرده است.

اما به نظر ال جی این همه هزینه ارزش دارد، زیرا سالانه 20 میلیون نفر از طریق فرودگاه بین المللی شاه خالد مسافرت می‌کنند و این بنر درست در کنار این فرودگاه نصب شده است.

ال جی پیش بینی کرده که این تبلیغ بتواند 25 میلیون دلار در درآمد سالانه ال جی تاثیر بگذارد. عکسی از این بنر در شب را نیز ببنید.

1 مهر 1393