h آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت

آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت

در حالیکه صبح امروز فروش رسمی آیفون6 در ایران کلید خورد و هم‌زمان نزدیک به 20 فروشنده در سطح شهر تهران اقدام به فروش این محصول کردند اما همچنان فروش آن در بازارهای رسمی و بورس موبایل با کندی پیش می‌رود.

بازارهای علاء‌الدین، ایران و ایرانیان در حالی رقابت بر سر آیفون را واگذار کردند که خودشان هم از این موضوع چندان ابراز رضایت نمی‌کنند و بنابراین حاضر به از دست دادن مشتریان بالقوه موجود در بازار نیستند.

هم‌اکنون اگر مایل به خرید آیفون6 و 6 پلاس باشید و سری به این بازارها بزنید ممکن است محصولی عایدتان نشود اما بالاخره فروشنده‌ای پیدا می‌شود که شما را یک لنگه پا نگاه دارد تا محصول از راه برسد.

البته بسیاری معتقدند که محصول را در انبار دارند اما دلیل‌شان برای تعلل این است که برچسب قیمتی یکسان نشده و همچنان نمی‌توانند نرخ قطعی برای فروش معرفی کنند.

معدود فروشندگانی در سطح شهر هستند که آیفون را به فروش می‌رسانند و محصول را در جا تحویل می‌دهند که یکی از آنها قیمت چهار میلیون و 750 هزار تومان را برای آیفون6 در نظر گرفته است و درباره آیفون6 پلاس اظهار نظر قطعی نمی‌کند.

در همین حین فروشنده دیگری که به نظر می‌رسد جزو پیشتازان عرضه در بازار ایران باشد، پیش از ظهر امروز آیفون6 پلاس را 6 میلیون و 700 هزار تومان برچسب زد که همین رقم به گفته خودش تا عصر به 6 میلیون تومان نزدیک می‌شود.

قیمت برچسب خورده برای این محصول به ساعت افت می‌کند و طبق گفته مسئول عرضه آن تا سه هفته دیگر کمرش شکسته و تا 1.5 میلیون تومان کاهش می‌یابد.

چیزی که مهم به نظر می‌رسد، عرضه این گوشی در ایران تنها دو روز بعد از عرضه جهانی و دیگری اختلاف دو میلیون تومانی میان آیفون6 و آیفون6 پلاس است.

پیشنهاد می‌شود که اگر از طرفداران پر و پا قرص این مدل‌ها از برند نام آشنای اپل هستید، عجله نکنید و تا زمان تثبیت قیمت‌ها دست نگاه دارید زیرا شیب قیمت در ابتدای عرضه نزولی است.

30 شهریور 1393