h ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 - sanjesh.org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 - sanjesh.org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 - sanjesh.org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 - sanjesh.org

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 - sanjesh.org

امروز آخرین مهلت ثبت نام در کنکور ارشد ۹۱

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امروز چهارشنبه ۲۵ آبان آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ است و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش در این آزمون ثبت نام کنند.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان تا امروز ۲۵ آبان ماه فرصت دارند در این آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام و در روزهای ۲۹ آبان تا اول آذر مهلت دارند که اطلاعات ثبت نامی را ویرایش کنند.

وی اضافه کرد: دریافت کد رهگیری ۱۴ حرفی پس از ثبت نام نشان دهنده تکمیل ثبت نام است و در صورت عدم دریافت این کد، ثبت نام فرد تکمیل نشده است و فرد، داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ محسوب نمی شود.

خدایی یادآور شد: داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، معدل دوره کارشناسی خود را به صورت دقیق در فرم ثبت نام درج کنند زیرا چنانچه هرگونه مغایرتی در این زمینه وجود داشته باشد حتی اگر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی معرفی شود، از ثبت نام وی ممانعت خواهد شد.

وی تاکید کرد: انتخاب دقیق کد رشته های امتحانی اصلی و شناور بسیار ضروری است و هر داوطلب می تواند حداکثر ۲ کدرشته را در فرم ثبت نام با توجه به ضوابط اعلام شده، انتخاب کند.

به گزارش مهر، کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ در ۱۳۷ کد رشته در روزهای ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه سال ۹۰ برگزار می شود.

25 آبان 1390