h شیمون پرز گفته هایش درباره حمله به ایران را رد کرد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شیمون پرز گفته هایش درباره حمله به ایران را رد کرد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شیمون پرز گفته هایش درباره حمله به ایران را رد کرد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شیمون پرز گفته هایش درباره حمله به ایران را رد کرد !

شیمون پرز گفته هایش درباره حمله به ایران را رد کرد !

پرز منكر گفته های خود درباره حمله به ایران شد

شبكه تلویزیونی سی.ان.ان. در گزارشی اعلام كرد كه 'شیمون پرز' رییس رژیم صهیونیستی بطوركل منكرگفته های خود در زمینه لزوم انجام عملیات نظامی بر ضد ایران شد.

به گزاش ایرنا، سی.ان.ان. گزارش داد ، شیمون پرز كه پیشتر از حمله زود هنگام به ایران سخن به میان آورده بود روز دوشنبه در ویژه برنامه 'پی یرز مورگان تونایت' با احتیاط هرچه بیشتر درارتباط با گفته های اخیر خود صحبت كرد.

رییس رژیم صهیونیستی دراین مصاحبه تلویزیونی به این شبكه خبری گفت؛ من هرگز اشاره ای به انجام بلادرنگ عملیات نظامی بر ضد ایران نكردم، 'نه به هیچ وجه!'. آنچه را كه بیشتر مدنظر من بود این بود كه تحت عنوانی مبتنی بر اعمال تحریم های اقتصادی بیشتر و فشارهای مضاعف سیاسی عمل شود.

كشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در یك اقدام هماهنگ رسانه ای طی دو هفته گذشته از احتمال حمله نظامی مشترك به جمهوری اسلامی ایران خبر دادند .

اگر چه حتی به اذعان خود غربی ها ،‌تهدیدهای مذكور بیشتر یك بلوف سیاسی و از سر استیصال بود تا مبتنی بر داده های واقعی اما جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطعی به این تهدیدها داد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به تهدیدهای صورت گرفته با اشاره به آمادگی نظام برای مقابله با هر تهدیدی گفتند: 'هر تجاوزی را با سیلی محكم و مشت پولادین ارتش، سپاه و بسیج پاسخ خواهیم داد.'

ناظرین امور منطقه می گویند پاسخ قاطع رهبری جمهوری اسلامی ایران و مواضع هماهنگ مردم و گروه های سیاسی در مقابل این تهدیدها ، دشمنان جمهوری اسلامی را وادار به عقب نشینی از سخنان خود كرده است.

24 آبان 1390