h سرعت سایت خود را تست کنید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرعت سایت خود را تست کنید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرعت سایت خود را تست کنید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرعت سایت خود را تست کنید

سرعت سایت خود را تست کنید

https://file.zohur12.ir/2011/11/36.gif

برای یک طراح وب‌سایت علاوه بر اینکه باید سایتی طراحی کند که از نظر ظاهری مشتری‌پسند و به نوعی جذاب باشد رعایت نکات فنی طراحی سایت نیز بسیار حائز اهمیت است.

یعنی یک طراح سایت باید در کنار توجه به ویژگی‌های گرافیکی، یک سایت را به گونه‌ای طراحی کند که بدون هیچ مشکلی و با سرعت بالا در فضای اینترنت قابل استفاده باشد.

امروز قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که به طراحان سایت بسیار کمک می‌کند. این سایت www.gtmetrix.com نام دارد که کاربرد فراوانی برای طراحان سایت دارد. امکانات این سایت باعث می‌شود که طراحان به نواقص و مشکلات موجود در سایتی که طراحی کرده‌اند پی ببرند.

مشکلاتی که باعث کاهش سرعت بالا آمدن یک سایت و بارگذاری صفحات آن می‌شود که گاهی اوقات هم از دید طراحان سایت پنهان می‌ماند با کمک این سایت، به آنها یادآوری می‌شود. برای استفاده از امکانات سایت بهتر است در ابتدا نام سایتتان را در کادری که در ابتدای صفحه سایت دیده می‌شود، وارد کنید.

در نهایت هم می‌توانید به اطلاعاتی نظیر سرعت بارگذاری سایت، حجم صفحات و ایراداتی که باعث پایین آمدن بالا آمدن یا سرعت صفحات سایت شما می‌شود، پی ببرید. همچنین اگر سایتی که از سوی شما طراحی شده دچار مشکلات گفته شده باشد این سایت راهکارها و پیشنهادهای کاربردی را در اختیار شما می‌گذارد.

24 آبان 1390