h بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش

بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش

بیانیه اعتراض آمیز آیت الله روحانی برای ازدواج نوه اش
اعتراض آیت‌الله روحانی درباره ازدواج نوه‌اش با نوه هاشمی به دنبال انتشار خبر ازدواج زهرا سید روحانی، نوه حضرت آیت الله سید محمدصادق روحانی، با عماد هاشمی رفسنجانی که به طور گسترده‌ای در سایت‌ها و روزنامه‌های داخل و خارج از کشور منعکس شد،دفتر آیت الله روحانی راجع به کیفیت و محل و هزینه مراسم جشن مذکور توضیحاتی را ارائه کرده است. مراسم ازدواج عماد هاشمی رفسنجانی فرزند محسن هاشمی رفسنجانی و نوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با زهرا سیدروحانی نوه آیت‌الله سیدمحمدصادق روحانی در روزهای اخیر در باشگاه فرمانیه تهران برگزار شده است. متن کامل اطلاعیه رسمی دفتر آیت‌الله سیدمحمدصادق روحانی به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم به دنبال انتشار خبر ازدواج زهرا سید روحانی، نوه حضرت آیت الله العظمی سید محمدصادق روحانی (مدظله العالی)، با عماد هاشمی رفسنجانی که به طور گسترده‌ای در سایت‌ها و روزنامه‌های داخل و خارج از کشور منعکس شد، دفتر معظم له توضیحاتی را به اطلاع عموم مردم شریف ایران می‌رساند: الف: پایه‌گذاری این وصلت از ابتدا بدون اطلاع و مشورت و بدون نظر مثبت جناب مهندس کاظم روحانی (پدر زهرا سید روحانی) انجام شده است و روند طی شده در این زمینه دارای اشکالات فراوان قانونی بوده که از طریق مراجع قضائی در حال پیگیری است و  فعلاً از بیان توضیح بیشتر در این زمینه خودداری می‌کنیم. ب: اعضای بیت معظم له از طریق رسانه‌ها در جریان خبر برگزاری مراسم جشن قرار گرفته‌اند، آن هم در شرایطی که حضرت آیت الله العظمی روحانی چندین روز است به دلیل کسالت در بیمارستان بستری هستند. ج: فارغ از اشکالات وارده به اصل این ازدواج، باعث تأسف است در شرایطی که بسیاری از مردم در تنگنای اقتصادی قرار دارند این مراسم در باشگاهی گران‌قیمت و مجلل برگزار شده است. لازم به ذکر است انتساب ظاهری دختر به مقام مرجعیت و برگزاری جشن در چنین مکانی موجب اعتراض و انتقاد بسیاری از مؤمنین واقع شده که برای رفع هرگونه ابهامی تاکید می شود بیت معظم له هیچ گونه حضور و نقشی در برگزاری این مراسم نداشته‌اند.
دفتر حضرت آیت‌ الله روحانی
 اعتراض آیت‌الله روحانی درباره ازدواج نوه‌اش با نوه هاشمی
مراسم عقد در خانه رفسنجانی تصاویر مراسم عقد نوه هاشمی رفسنجانی بر روی صفحات شخصی سید حسن خمینی و مرتضی اشراقی منتشر شد. مرتضی اشراقی، نوه دختری امام خمینی(ره) در شرح این عکس در صفحه شخصی فیس بوک خود نوشت: مراسم عقد مهندس عماد هاشمى با همشیره زاده‌ام در منزل آقای هاشمى.
منبع: فرهنگ نیوز
19 شهریور 1393