h فاش شدن هویت خبرنگار آمریکایی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فاش شدن هویت خبرنگار آمریکایی ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فاش شدن هویت خبرنگار آمریکایی ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فاش شدن هویت خبرنگار آمریکایی

فاش شدن هویت خبرنگار آمریکایی

فاش شدن  هویت خبرنگار آمریکایی

روزنامه‌های صهیونیستی روز جمعه اعلام کردند که «استیون ساتلوف» خبرنگار آمریکایی که گفته شده توسط عناصر داعش ذبح شد تابعیت اسرائیلی داشت و در کنار تروریست‌های عضو داعش در سوریه می‌جنگید.

رسانه‌های اسرائیلی نوشت: این خبرنگار فقط برای رفت و آمد به کشورهای عربی از گذرنامه امریکایی استفاده می‌کرد.

خبرنگار آمریکایی‌ داعشی‌ از آب‌ درآمد+عکس

این رسانه‌ها در کشته شدن استیون ساتلوف نیز شک کرده و با انتشار تصاویر وی در سوریه می‌گویند: وی در کنار تروریست‌ها برعلیه نظام سوریه جنگید و تصاویر اعدام وی چیزی جز یک نمایش خنده دار نیست.

این رسانه‌ها تصریح می‌کنند که هرشخصی که این تصاویر ویدیویی را ببیند تشخیص می‌دهد که این تصاویر در دو مکان مختلف گرفته شده است زیرا در این تصاویر قاتل سایه دارد ولی استیون سایه ندارد.

میکروفون استیون نیز نشان می‌دهد که او در استودیو است و نه در بیابان و تهیه کننده، کارگردان و مونتاژ کننده این ویدیو آمریکاست و در روزهای آینده این حقیقت برملا می‌شود.

گروه تروریستی داعش هفته گذشته تصاویری از قتل «استیون ساتلوف» خبرنگار آمریکایی را که در دست این گروه اسیر بود منتشر کرد.

در تصاویری که گروه داعش منتشر کرده است، یک عضو گروه تکفیری داعش در کنار مردی که ادعا می‌شود خبرنگار آمریکایی باشد، نشان داده می‌شود.

در این تصاویر به دولت‌ها هشدار داده شده است از «این ائتلاف شیطانی با آمریکا علیه دولت اسلامی» کناره بگیرند.

ساتلوف ۳۱ ساله زمانی که در حال تهیه گزارش از اوضاع سوریه بود، در سی و یکم اوت ناپدید شد.

15 شهریور 1393