h داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر

داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر

داعش در افغانستان و پاکستان+تصاویر

گروه تروریستی داعش که اکنون مناطقی از کشورهای عراق و سوریه را تحت تصرف خود درآورده است و تروریست‏هایی از 40 کشور دنیا در اختیار دارد؛ کماکان درحال جذب نیرو می‎باشد. گروه نام برده در کشورهای آلمان و ترکیه تبلیغات علنی انجام داده است.

داعش به پاکستان و افغانستان رسید+عکس

حامیان داعش در ماه‎های اخیر تجمعی در یکی از مناطق آلمان برگزار کردند که با واکنش جدی پلیس این کشور روبرو شد. در این تجمع ده‌ها نفر از هواداران داعش با در دست داشتن پرچم‌های این گروه تروریستی شعارهایی را در حمایت از داعش و «ابوبکر البغدادی» خلیفه خود خوانده٬ سر دادند که این اقدام موجب شد تا پلیس آلمان برای متفرق کردن آن‌ها وارد عمل شود. خاک ترکیه را نیز می‎توان پل ارتباطی این گروه تروریستی با کشورهای جهان دانست٬ چراکه به گفته شبکه‎های منطقه این کشور بزرگترین گذرگاه ارسال تروریست به سرزمین‎های تحت تصرف داعش می‎باشد.

داعش به پاکستان و افغانستان رسید+عکس

در این کشور حتی کالاهایی با شمایل منتسب به این گروه تروریستی تولید می‎شود که از این بین می‎توان لیوان٬ پیراهن٬ گردن بند٬ پوشش‎های حجاب برای زنان و ... را نام برد. حتی اخیراً اخباری مبنی بر برنامه ریزی داعش برای حضور در مناسک حج که چند روز آینده در سرزمین وحی آغاز می‎شود؛ منتشر شده است. این گروه تروریستی قصد استفاده بهینه از این فرصت برای جذب تروریست را دارد. همچنین برخی کارشناسان دزدیده شدن پاسپورت افراد ثبت نام کرده در مراسم حج را بی ارتباط با این موضوع نمی‎دانند. به گزارش خبرنگار ابنا از کراچی٬ تبلیغات علنی گروه تروریستی این بار به پاکستان و افغانستان رسیده و آنان کتابچه‎ای با عنوان "فتح" به زبان پشتو منتشر کرده‎اند که اکنون در برخی از کتاب فروشی‎های این دو کشور موجود می‎باشد.

داعش به پاکستان و افغانستان رسید+عکس

نسخه‎ای از این کتابچه در یکی از کتاب‎ فروشی‎های شهر پیشاور به دست خبرنگار ابنا رسید که در آن توضیحاتی از گروه نام برده آمده است. این کتاب سعی دارد همچون گذشته با اسلامی نشان دادن جنایات خود٬ عوام فریبی‎های خود را ادامه دهد تا بر شمار تروریست‎های خود بیفزاید. ظهور این موجودات جانی٬ نتیجه خودخواهی‎های کشورهای غربی ـ عربی است که اکنون یک به یک مواضع خود را تغییر داده و سعی در پوشاندن افتضاحات خود دارند٬ چراکه اکنون داعش یک تهدید جدی برای کشوزهای حامی همچون آمریکا٬ اسراییل٬ عربستان٬ قطر و ... است.

منبع: ابنا
13 شهریور 1393