h لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس

لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس

لوگو ویندوز9طراحی شد+عکس طراحی و انتشار لوگوی جدید ویندوز9 توسط کمپانی چینی آرم دقیقا زمانیکه گفته می‌شود کمتر از یک ماه تا رونمایی از این ویندوز زمان باقیست، اذهان را به سمت بخش گرافیکی ویندوز9 سوق داد.

روی پیج Weibo نیز خبری مبنی بر توسعه کاشی‌های ویندوزی قرار گرفته تا در ویندوز9 شاهد کاشی‌های دوست داشتنی‌تری باشیم اما با این حال اطلاعات جزئی‌تری در اختیار قرار نگرفته است.

لوگوی جدید ویندوز طراحی شد+عکس

البته بر سر اسم این سیستم عامل جدید نیز اختلاف نظرهای بسیاری وجود دارد و عده‌ای می‌گویند که احتمال خروج از اعداد وجود دارد اما با این حال خود مایکروسافت همچنان از عنوان "Threshold" به معنی آستانه استفاده کرده است.

در مقابل، عده بسیاری نیز روند تکرار اعداد در این سیستم عامل را محتمل‌تر می‌دانند و می‌گویند که در ماه آینده، ویندوز9 معرفی خواهد شد.

این سیستم عامل جدید در اواخر ماه سپتامبر برای اولین بار در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌گیرد و البته شایعه امکان دانلود رایگان آن برای کسانیکه از ویندوز8 نیز استفاده می‌کردند، در سال آینده هست.

12 شهریور 1393