h خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس

خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس

خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس

این که به چه دلیل برخی سینماگران مشکلات موجود در حرفه خود را نمیبینند و خود را غرق در مسائل سیاسی میکنند نیاز به یک بررسی متخصصانه دارد اما

به گزارش ظهور12 ؛ علی صالحی از بازیگران مرد ایرانی که سابقه بازی در فیلم هیوا رسول ملاقلی پور و سریال کمربندها را ببندیم را دارد با انتشار مطلبی بر روی صفحه اینستاگرامش برای نمایندگان مجلس خط و نشان کشید.

به گزارش ظهور12 ؛ بیست و نهم مرداد ماه امسال بود که مجلس شورای اسلامی پس از اعلام وصول امضاها کار را برای استیضاح وزیر علومی که عملکردش حواشی زیادی به دنبال داشت آغاز کرد.

ماجرای استیضاح این وزیر دیگر از بُعد مخالفت یک جریان خاص گذشته بود و اکثریت مجلس با وی مخالف بودند که سرانجام هم در روز استیضاح و با رای گیری این وزیر برای همیشه از کابینه دوست یازدهم کنار گذاشته شد.

اما در این میان شانتاژهای رسانه ای زیادی چه از داخل و چه از خارج کشور آغاز شد که مسئله استیضاخ فرجی دانا را کار عده ای خاص برای کینه توزی های سیاسی جلوه دهند.

در همین حال این بازیگر سینما در مطلبی که بر روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود نوشت : فرجی دانا وزیر علوم استیضاح و برکنار شد!! بی درنگ در انتخابات آتی مجلس حضور پررنگ خواهم گذاشت تا امروز افسوس آن را نخورم که چرا رسایی ، کوچک زاده ، بذرپاش ، زارع و امثالهم به عنوان نماینده من و تهران برای من تصمیم بگیرن...

این سری حرف ها از بازیگران ایرانی تازگی ندارد ؛ در فتنه 88 هم تعدادی از بازیگران سینما و حتی صدا و سیما با حضور در میتینگ های جنبش سبز و حتی در حوادث روزهای بعد از انتخابات در خیابان حاضر شدند تا آنچه در درونشان میگذرد را علنی کنند. چندی قبل هم امیر جعفری با انتشار چند تصویر از خود در کنار محمد خاتمی سعی داشت تا همراهی خود با لیدر اصلاح طلبان را به رخ سایرین بکشد.

وی همچنین در یک مطلب خاص صحبت های اخیر رئیس جمهور خطاب به منتقدان که باعث جنجال زیادی در کشور شد را بازنشر داد و نوشت : یک عده شعار میدهند ولی بزدل سیاسی اند ؛ هروقت میخواهد مذاکره شود یک عده میگوند داریم میلرزیم ؛ خوب به جهنم ، بروید یک جای گرم پیدا کنید ... ای ناز نفست با همین فرمون برو که پشتتیم روحانی منتظریم

این که به چه دلیل برخی بازیگران سینما تمامی مشکلات موجود در حرفه خود را نمیبینند و خود را غرق در مسائل سیاسی میکنند نیاز به یک بررسی متخصصانه دارد اما امیدواریم این مسائل سیاسی بیش از این دامن گیر فرهنگ کشورمان نشود تا انشالله بتوانیم در سال جهاد فرهنگی دستورات رهبری را به خوبی اجرا و کارهارا به جلو پیش ببریم.

12 شهریور 1393