h گاف تازه مایکروسافت: ویندوز ۹ به زودی می‌آید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گاف تازه مایکروسافت: ویندوز ۹ به زودی می‌آید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گاف تازه مایکروسافت: ویندوز ۹ به زودی می‌آید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گاف تازه مایکروسافت: ویندوز ۹ به زودی می‌آید

گاف تازه مایکروسافت: ویندوز ۹ به زودی می‌آید

به نقل از پی سی ورلد، این اولین بار نیست که مایکروسافت چنین اشتباهی مرتکب می‌شود. این شرکت در ماه ژوئن هم از عرضه مدلی از تبلت سرفیس مینی با نمایشگر کوچک‌تر خبر داده بود که عملا هرگز عرضه نشد.

این اشتباه از سوی شعبه چینی مایکروسافت رخ داده که با ارسال پستی در سایت Weibo که یک شبکه اجتماعی چینی محبوب است، تاکید کرده که ویندوز 9 به زودی عرضه می شود. در ادامه این پست آمده : آیا فکر می کنید که منوی استارت در بخش پایینی چپ این سیستم عامل به زودی بازخواهد گشت؟

این اشتباه مایکروسافت بلافاصله در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت و بسیاری این شرکت را مورد تمسخر قرار دادند. شعبه چینی مایکروسافت هم پس از اطلاع از موضوع به سرعت پست یاد شده را پاک کرد.

بر اساس اخبار قبلی، قرار است نسخه پیش نمایش ویندوز 9 در اوایل اکتبر روانه بازار شود. این ویندوز به گونه ای طراحی شده که هم مورد استفاده کاربران تبلت ها و هم کاربران رایانه های شخصی قرار بگیرد و از جمله با پردازنده های همراه ARM سازگاری دارد.

12 شهریور 1393