h حمله دوستان قاتل به محل اعدام ؛ مراسم اعدام را ناتمام گذاشت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله دوستان قاتل به محل اعدام ؛ مراسم اعدام را ناتمام گذاشت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله دوستان قاتل به محل اعدام ؛ مراسم اعدام را ناتمام گذاشت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله دوستان قاتل به محل اعدام ؛ مراسم اعدام را ناتمام گذاشت

حمله دوستان قاتل به محل اعدام ؛ مراسم اعدام را ناتمام گذاشت

حمله دوستان و آشنایان قاتل که قرار بود در شهرستان محمودآباد در ملأعام به دار مجازات آویخته شود، باعث لغو این مراسم شد.این حمله ناگهانی در حالی رخ داد که از قبل زمان و مکان اجرای حکم به مردم محمودآباد اعلام شده بود.

بنابر این گزارش، از نخستین ساعات صبح روز دوشنبه تعداد زیادی از مردم محمودآباد برای دیدن صحنه اجرای حکم اعدام عامل جنایت در میدان شهر گرد آمده بودند.

بر اساس اعلام یک مقام آگاه پلیسی تمهیدات لازم برای اجرای حکم اعدام فراهم شده بود ولی به دلیل مسائل امنیتی ناشی از حضور بستگان مرد اعدامی و با صلاح شورای تأمین و مقامات قضایی شهر، اجرای حکم به وقت دیگری موکول شد.

مرد اعدامی که «محسن» نام دارد در جریان یک درگیری خیابانی پسر جوانی را با ضربات چاقو از پای در آورده بود.

این مرد جوان پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان مازندران به اعدام در ملأعام محکوم شد که رأی صادره پس از تأیید در دیوان عالی کشور و استیذان از ریاست قوه قضائیه قرار بود سحرگاه روز دوشنبه در میدان شهر به اجرا در بیاید.

بنابر این گزارش، در این مراسم نزدیک به سه هزار نفر حضور داشتند که با سر و صدا و هیاهو و اقدامات فیزیکی ناشی از حمله به حصار امنیتی باعث لغو مراسم اعدام شدند./ایران

11 شهریور 1393