h اسرائیل : توان اطلاعاتی مقاومت بالاست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اسرائیل : توان اطلاعاتی مقاومت بالاست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اسرائیل : توان اطلاعاتی مقاومت بالاست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اسرائیل : توان اطلاعاتی مقاومت بالاست

اسرائیل : توان اطلاعاتی مقاومت بالاست

نشریه الکترونیکی "رای الیوم" گزارش داد که "موشه یعالون" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از انتقادات شدید اخیر به دفاع از عملکرد خود در جنگ غزه پرداخت.

یعالون در اظهاراتی اذعان کرد که هزینه سیاسی هنگفتی را به سبب شکست در جنگ غزه خواهد پرداخت و علاوه بر این وجهه او نیز پس از لغو سفر خود به شهرک ناحل عوز در مجاورت نوار غزه از بیم موشک‌های مقاومت به کلی تخریب شده است.

این در حالی است که سازمان اطلاعات اسرائیل پس از این که متوجه شد که مقاومت در جریان سفر موشه یعالون به شهرک صهیونیست نشین"ناحل عوز" است و قصد تشدید حملات موشکی خود به این منطقه هم‌زمان با این سفر را دارد، به او خبر داده و او نیز سفر خود به این منطقه از ترس موشک‌های مقاومت را لغو کرد.

کانال ده رژیم صهیونیستیدر این باره گزارش داد که یعالون مدعی شده که برای حفظ جان ساکنان شهرک ناحل عوز سفر خود به این منطقه را لغو کرده است. در حملات موشکی مقاومت به این شهرک یکی از محافظان یعالون مجروح شد.

وی همچنین اذعان کرده که مقاومت از قبل در جریان سفر او به ناحل عوز بوده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اظهار داشت که از این وقایع باید درس گرفت و ظاهرا مقاومت توان اطلاعاتی بالایی همچون دیگر کشورهای بزرگ دارد.

10 شهریور 1393