h نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند

نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند

در صدای آمریکا عنوان شد؛نوری زاده احتمال حمله اسرائیل و آمریکا به ایران را افسانه خواند

نوری زاده: متاسفانه فضاسازیی که توسط مطبوعات جمهوری اسلامی و اسرائیل وبرخی مطبوعات غربی شد، شوروشوق وطن پرستی را در مردم ایجاد کرد. کانه جنگ فردا شروع میشود. و دولت امریکا منتظراست. که( سازمان ملل) بهش اجازه بدهد که جنگ بکند یا نکند. به نظر من جنگی در کار نیست.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، شبکه صدای امریکا (VOA) در 11نوامبر (20آبان) برنامه" تفسیر خبر" به موضوع( احتمال جنگ علیه ایران هسته ای) اختصاص یافت. "نوری زاده" کارشناس این برنامه در جواب سوال بیژن فرهودی (مجری برنامه)در مورد احتمال حمله علیه ایران گفت: «متاسفانه فضاسازیی که توسط مطبوعات جمهوری اسلامی و اسرائیل وبرخی مطبوعات غربی شد، شوروشوق وطن پرستی را در مردم ایجاد کرد. کانه جنگ فردا شروع میشود. و دولت امریکا منتظراست. که( سازمان ملل) بهش اجازه بدهد که جنگ بکند یا نکند. به نظر من جنگی در کار نیست. اما این بار مجازاتها برای جمهوری اسلامی بسیار سنگین خواهدبود.» وی در ادامه برنامه در پاسخ به این سوال که آیا اوباما برای حمله به ایران تحت فشار خواهد بود پاسخ داد:« بله تحت فشار خواهد بود. ولی هیچوقت یک رئیس جمهور در سال آخر ریاست جمهوریش که انتخابات ریاست جمهوری را هم پیش رو دارد. عمل نظامی انجام نمی دهد چون نمی داند نتیجه جنگ چه خواهد شد. وضعیت عراق برای امریکا روشن بود. در عراق که همه چیز توی ضبط وثبت بود. وقتی در افغانستان اون مشکلات پیش می آید. در مورد جمهوری اسلامی باید منتظر وضعیت دیگری باشیم.در اینجا قصه فرق می کند.» گفتنی است طرح حمله نظامی آمریکا واسرائیل علیه ایران آنچنان دور از ذهن است که حتی در خیال افراد خود فروخته و وابسته مانند نوری زاده که کاری جزءتائید کردن نظرات مقامات آمریکایی ندارند نیز نمی گنجد.

23 آبان 1390