h فرمانده سپاه : دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرمانده سپاه : دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرمانده سپاه : دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرمانده سپاه : دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند

فرمانده سپاه : دشمنان جرات حمله به ایران را ندارند

سرلشکر محمدعلی جعفری در رزمایش ثامن الائمه(ع) اصفهان با بیان اینکه تهدید دیگر امروز در مسائل داخلی بوده و اگر در مقابله با فتنه 88، حضور مردم نبود، اکنون سرنوشت این نظام مشخص نبود، تصریح کرد: پس از فتنه 88، گردان های امام علی(ع)برای بسیج را تشکیل دادیم که تشکیل دهندگان آن بسیجیانی بودند که در فتنه 88 ایستادگی کردند.

وی افزود: امروز با شگفتی شاهد هستیم که برخی کشورهای مسلمان به حدی وابسته شده اند که در جنگ رژیم صهیونیستی در برابر مردم مسلمان غزه، از این رژیم حمایت می کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما هر چه داریم، از عاشورا و کربلا داریم و باید قدر خود را دانسته و بدانیم که بسیاری از کشورهای منطقه سال ها است که به دنبال الگوگیری از بسیج هستند؛ بستر بسیج چیزی جز اعتقاد راسخ به اسلام و ولایت فقیه نیست و این همان رکنی است که دشمنان اسلام سال هاست آن را نشانه گرفته اند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه زمانی که دشمنان ایستادگی مردم در برابر طوفان عظیم فتنه 88 که به دنبال تغییر نظام بود را دیدند، از هدف خود مایوس شدند، خاطرنشان کرد: ما باید این راه را با درایت و هوشمندی پیگیری کرده و در این اردوها این آمادگی را به دنیا نمایش دهیم و در راه آرمان های امام و شهیدان استوار باشیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه هدف دشمن در جنگ انحراف نظام از مسیر خود بود، تا این کشور الگوی مردم سالاری دینی خود را به جهان ارائه نکند، تصریح کرد: جنگ های اخیر منطقه نظیر لبنان و غزه نیز به دلیل درس های دوران دفاع مقدس به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه این پایداری در برخی از کشورهای منطقه ادامه دارد و در برخی دیگر کشورها در حال شکل گیری است، بیان کرد: خدا را شاکر هستیم که نقش کوچکی در این پیروزی داشته ایم هر چند دفاع مقدس با عنوان کانون جوشان این نظام در زمان مطرح است.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه از نظر کیفی و کمی آمادگی های بسیج وسیع تر از گذشته شده است، خاطرنشان کرد: امروز در برابر تهدیدات نقش بسیج پررنگ تر شده و در معرض دید دوستان و دشمنان نظام قرار گرفته است، بسیج برای مقابله با حملات خارجی شکل گرفته که تعداد قابل توجهی از اعضای آن امروز در میدان حاضر هستند.

به گزارش تسنیم، رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان گردان های واکنش سریع بیت المقدس، گردان های رزمی امام حسین(ع) و گردان های امنیتی امام علی(ع) به نام حضرت ثامن الائمه(ع) از روز گذشته در اصفهان در حال برگزاری است.

این رزمایش با استعداد 87 گردان در اردوگاه قدس علویجه و اردوگاه های تابعه به منظور حفظ و انسجام نیروها و انجام رزمایش خاص گردان های مذکور و نمایش اقتدار گردان های بسیجی اجرا می شود.

حفظ و انسجام و به کارگیری گردان های بیت المقدس، امام حسین(ع) و امام علی(ع) ایجاد توانایی و آمادگی لازم برای دفاع از انقلاب و نظام و کسب آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از جمله اهداف رزمایش ثامن الائمه(ع) است.

8 شهریور 1393