h سگ بازي، چشم و همچشمی جديد افراد معروف - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سگ بازي، چشم و همچشمی جديد افراد معروف,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سگ بازي، چشم و همچشمی جديد افراد معروف,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سگ بازي، چشم و همچشمی جديد افراد معروف

سگ بازي، چشم و همچشمی جديد افراد معروف

واقعا که ضرب المثل معروف «هر دم از این باغ بری می رسد ...» درباره اتفاقات عجیب ورزش ما مصداق دارد ؛ بویژه حالا که خبر از رواج یک پدیده جدید در این فضا به گوش می رسد.

به گزارش مشرق به نقل از جهان ، در حالیکه مشکلات فرهنگی ورزش هر روز به شکل تازه ای نمود پیدا می کند و متاسفانه برخوردی جدی نیز با این ناهنجاری ها صورت نمی گیرد ، اخیرا پدیده سگ بازی در میان برخی چهره های معروف ورزشی رواج پیدا کرده و تعدادی از این افراد که باید وقت خود را در جهت منافع تیم شان بگذارند سرگرم بازی با سگ های گران قیمت شان هستند و ... ماجرا وقتی جالب ترمی شود که می شنویم این افراد که در گذشته فقط در لباس ، ماشین و ویلا و .. با هم رقابت و چشم و همچشمی می کردند ، حالا در سگ بازی به رقابت با یکدیگر می پردازند. یکی از چهره های مطرح فوتبال ایران وعضو تیم ملی اخیرا با حضور در یک دامپزشکی در شرق تهران و در ازای خرید یک سگ نگهبان برای حفاظت از ویلای شخصی اش، حدود ۱۵ میلیون تومان پول خرج کرده است و ...! باید منتظر ماند و دید بعد از ماجرای سگ بازی ، دیگر چه پدیده ای در ورزش ما و در میان چهر های معروف این عرصه رواج پیدا می کند.

22 آبان 1390