h وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر

وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر

وزارت خانه های داعش در حلب+تصاویر

واحد اطلاع‌رسانی گروهک تروریستی داعش در "ولایت حلب"، با انتشار گزارشی مصور، ابعادی از زندگی مردم در سایۀ حکومت این فرمانروایان خودخوانده را به تصویر کشیده است.

به گزارش العالم، به نظر می رسد برخی از سران داعش با انتشار این تصاویر تلاش می کنند تصوری را که در اذهان عموم درباره داعش نقش بسته، تغییر دهند و وانمود کنند که تمامی ساکنان مناطق تحت اشغال داعش، از حضور این تروریست ها راضی و خشنود هستند.
شکی نیست که شماری از افراط گرایان سلفی مسلک - که در هر شهر و دیاری پیدا می شوند - از اقدامات داعش خشنودند و آن را حمایت می کنند، اما داعشی ها اکنون درصدد برآمده اند که زندگی اهالی مناطق تحت سیطره خود را نه تنها عادی و معمولی، بلکه همراه با رضایت مردمی نشان دهند. در ابتدای این گزارش نقشۀ منطقۀ موسوم به "ولایت حلب" تحت سیطره داعش منتشر؛ و مرزها و جغرافیای این منطقه تشریح شده است. در این نقشه، مساحت "ولایت حلب" برابر با ۱۰ هزار کیلومتر مربع و «بیش از مساحت ۴۸ کشور جهان» معرفی شده است.
در ادامه تصاویر متعددی از مراکز خدماتی، اداری، آموزشی، قضایی و امنیتی این گروهک در مناطق مختلف این "ولایت" منتشر شده که از تلاش عناصر داعش برای همسو نشان دادن مردم مناطق اشغال شده با قوانین و مقررات عجیب داعش حکایت دارد. بدین ترتیب ظاهرا داعشی ها که اقتدار موهوم خود را در "تبادل وحشت" و انتشار ویدیوهایی از اعدام وحشیانه غیرنظامیان می جویند و آن را به "چماقی" برای ایجاد ترس و رعب مردم کرده اند، در مواردی نیز لازم دیده اند از "هویج" استفاده کنند و خود را خیرخواه مردم؛ و مردم را راضی از اقدامات خود نشان دهند.
در این تصاویر، داعشی ها تلاش می کنند امور کاملا عادی، مانند نان پختن نانوایی ها و آب دادن درختان خیابان و جمع شدن آب پشت سدها را هم از "برکت" وجود خود وانمود کنند! ...ببینید!

آماري درباره "ولايت حلب"؛ 5 شهر، 450 روستا، 1.2 ميليون نفر جمعيت، 10 هزار كيلومتر مربع مساحت و 130 كيلومتر مرز

"ولايت حلب" و همسايگان آن از نگاه داعش

كودكان مدرسه اي زير پرچم داعش

دادگاه "اسلامي"! شهر منبج

پاسگاه پليس شهر مسكنه

مقر اداره "امر بمعروف و نهي از منكر" شهر منبج

دفتر ارشاد ديني شهر مسكنه

نانوايي ها در شيفت اضافي و فوق‌العاده كار مي‌كنند!

مركز جذب تروريست‌هاي داوطلب! در شهر الباب

اداره امور عشاير و ريش‌سفيدان در منطقه الباب

"نگهداري درختان و تميز كردن خيابان‌ها" توسط داعش!!

اداره جمع آوري زكات شهر جرابلس

پليس راهنمايي داعش!

سد "تشرين" در شهر منبج كه داعش پس از تصرف، آن را "فاروق" ناميده است

بازار فروش گازوئيل در منطقه منبج

پاسگاه پليس شهر منبج

تجمع مردم براي ديدن مجازات مخالفان داعش در منبج

دانشسراي "مردانۀ" اصول دين در شهر مسكنه

دادگاه "اسلامي" شهر مسكنه

و سرانجام؛ مركز آموزش علوم ديني "ابومصعب زرقاوي"!

4 شهریور 1393