h ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس

ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس

ضرب و شتم طلبه‌ناهی از منکر درقم+عکس

جوان 22 ساله ای به نام «ابوالحسن محمدزاده» شامگاه جمعه 31 مرداد ماه توسط اراذل و اوباش به دلیل انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت. «ابوالقاسم محمدزاده» برادر این طلبه ناهی از منکر٬ درباره جزئیات این اتفاق اسف‎بار اظهار داشت: برادرم حوالی غروب در خیابان دختری را مشاهده می‎کند که توسط چند موتور سوار پسر مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود. ازاذل و اوباش در محلی به آزار این دختر پرداخته بودند که مردم حضور داشتند ولی هیچکس جرات جلو رفتن نداشت. وی افزود: در این میان٬ برادرم جلو رفته و مودبانه به موتورسواران تذکر داد و از آنان خواست تا از ایجاد مزاحمت دست بردارند. موتور سواران با تذکر برادرم از کار خود منصرف شده و می روند. ابوالقاسم محمدزاده خاطرنشان کرد: ابوالحسن به مسیرش ادامه می دهد که دقایقی بعد٬ موتور سواری در انتهای خیابان باجک قم٬ وی را مجبور به توقف می‎کند. برادرم برای اینکه به موتور روبرویی برخورد نکند؛ به کوچه جنب خیابان می رود و به محض بازگشتن به خیابان اصلی٬ با اصابت ضربه ای به موتور سیکلتش، نقش بر زمین می‎گردد.

ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در قم+عکس

برادر این طلبه ناهی از منکر گفت: هنگامی که برادرم قصد شناسایی فرد ضارب را داشت، مرد درشت اندامی با ضربه ای محکم٬ وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم قرار داد. پس از این اتفاق چشمانش تیره شده تا اینکه احساس سوزش از ناحیه دست می‎کند و پس از باز کردن چشمان٬ فردی را مشاهده می‎کند که درحال جویدن انگشت دستانش است(!). اکنون دست ابوالحسن چهار بخیه خورده و بینی‎اش شکسته است.

ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در قم+عکس

ابوالقاسم محمدزاده در پایان از مسئولین انتظامی استان خواست تا عاملان ضرب و شتم برادرش را به اشد مجازات برسانند تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها با ناهیان از منکر نباشیم.

4 شهریور 1393