h زمان رونمایی ویندوز9 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان رونمایی ویندوز9,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان رونمایی ویندوز9,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان رونمایی ویندوز9

زمان رونمایی ویندوز9

مایکروسافت تایید کرده که پیش نمایش جدیدترین نسخه از ویندوز موسوم به ویندوز 9 را 30 سپتامبر یعنی حدود شش هفته دیگر در معرض دید علاقمندان قرار می دهد. به گزارش فارس به نقل از تاپ تک نیوز، مایکروسافت تایید کرده که پیش نمایش جدیدترین نسخه از ویندوز موسوم به ویندوز 9 را 30 سپتامبر یعنی حدود شش هفته دیگر در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.

این ویندوز با اسم کد Threshold دارای ویژگی هایی است که به گفته مایکروسافت آن را از نسخه های قبلی این سیستم عامل متمایز می سازد. انتظار می‌رود نسخه نهایی و با ثبات این سیستم عامل در اوایل سال 2015 در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

کارشناسان می گویند مهم ترین نکته در این زمینه ضرورت طراحی یک رابط کاربری پیشرفته و مخاطب پسند است. زیرا مایکروسافت در سال های اخیر بیش از هر چیز به علت عرضه ویندوزهایی با رابط های کاربری نامناسب و تاحدی گیج کننده ضربه خورده است.

ویندوز 8 و نسخه به روز شده آن یعنی ویندوز 8.1 تنها 12.54 درصد از بازار ویندوز را به خود اختصاص داده اند و سهم آنها از بازار مذکور در یک ماه اخیر برای اولین بار به میزان 0.06 درصد کاهش نشان می دهد.

در مقابل ویندوز 7 هنوز 51.22 درصد از بازار رایانه های شخصی را در اختیار دارد. جالب آنکه ویندوز 13 ساله ایکس پی هنوز بر روی 24.82 درصد از رایانه های شخصی نصب است و این در حالی است که پشتیبانی رسمی مایکروسافت از آن سه ماه است که به پایان رسیده است.

1 شهریور 1393