h شروع لیگ فطر با گلزنی جباری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شروع لیگ فطر با گلزنی جباری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شروع لیگ فطر با گلزنی جباری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شروع لیگ فطر با گلزنی جباری

شروع لیگ فطر با گلزنی جباری

دیدار افتتاحیه لیگ ستارگان قطر از ساعت 20 امشب بین تیم‌های الاهلی و السیلیه آغاز شد.

در این دیدار که به میزبانی الاهلی در حال برگزاری است، این تیم سبزپوش از هر دو بازیکن ایرانی خود یعنی مجتبی جباری و سیدجلال حسینی در ترکیب خود بهره می‌برد.

نیمه اول این دیدار در حالی یک بر صفر به سود الاهلی به پایان رسید که مجتبی جباری در دقیقه 43 این دیدار نخستین گل مسابقه را برای تیمش از روی ضربه کرنر ارسالی با ضربه سر به ثمر رساند تا در واقع فصل جدید لیگ ستارگان قطر با گلزنی مجتبی جباری آغاز شده باشد.

*نکته قابل توجه در این دیدار اجرای قوانین جام جهانی 2014 برزیل در کنار فیلم‌برداری مسابقه با استانداردهای بین‌المللی است که مجموعه این اقدامات رنگ و بویی خاص به این دیدار بخشیده است.

*از جمله این قوانین می‌توان به قطع مسابقه در دقیقه 30 به منظور استراحت بازیکنان اشاره کرد، ضمن اینکه داور بازی در هنگام زدن ضربات ایستگاهی از اسپری‌های محو شونده استفاده می‌کرد.

نحوه ورود دو تیم نیز شبیه‌سازی شده از دیدارهای جام جهانی بود و جالب اینکه هنگام ورود دو تیم به زمین، در کنار بازیکنان فشفشه‌هایی روشن شد. بازیکنان نیز به تقلید از سبک جام جهانی برزیل با یکدیگر و با داور مسابقه، دست جوانمردانه دادند.

در این بین هنگام ورود دو تیم حتی آهنگ جام جهانی در ورزشگاه پخش شد.

*زمانی که تیم الاهلی در حال گرفتن عکس تیمی یادگاری بود میلان ماچالا، سرمربی این تیم با موبایلش از بازیکنان تیمش عکس گرفت.

*نکته قابل توجه اینکه در دقیقه 22 ماچالا زمین مسابقه را ترک کرده و در دقیقه 24 دوباره به روی نیمکت تیمش بازگشت.

*در ابتدای مسابقه بازیکنان دو تیم با بنر «لبیک یا غزه» به زمین آمدند ضمن اینکه بنر بزرگ این شعار نیز در دستان تماشاگران بود. بازیکنان الاهلی نیز شعار لبیک یا غزه را روی پیراهن‌هایی که زمان ورود به زمین بر تن داشتند، حک کرده بودند. منبع: فارس

31 مرداد 1393