h رییس جمهور : دلم میخواست در کنار وزیر علوم باشم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رییس جمهور : دلم میخواست در کنار وزیر علوم باشم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رییس جمهور : دلم میخواست در کنار وزیر علوم باشم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رییس جمهور : دلم میخواست در کنار وزیر علوم باشم

رییس جمهور : دلم میخواست در کنار وزیر علوم باشم

رییس جمهوری گفت در شرایطی که «وزیر دانشمند و مودب علوم» در مجلس برای استیضاح حضور یافته دلش می خواسته در کنار او باشد و با زبان صریح از «این دانشمند خدوم» حمایت کند.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایرنا، رییس جمهوری در جمع مردم اردبیل به موضوع استیضاح فرجی دانا اشاره کرد و گفت: در شرایطی که وزیر دانشمند ومودب علوم ما در مجلس شورای اسلامی به عنوان استیضاح برخی از نمایندگان حضور یافته است، دلم می خواست در کنار وزیر علوم باشم و با زبان صریح از این دانشمند خدوم حمایت کنم.

رییس جمهوری اضافه کرد: از نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی سپاسگزاری می کنم جایشان خالی است که به خاطر حمایت از دولت در مجلس شورای اسلامی ماندند و انشاء الله عصر به این استان بازخواهند گشت.

روحانی تصریح کرد: دولت البته به رای مجلس شورای اسلامی هرچه باشداحترام خواهد گذاشت، اما به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم امروز هرچه وحدت و اتحاد بیشتر باشد در دنیای پرآشوب امروز دشمنان ما ناراحت و دوستان ما در جهان خوشحال خواهند شد.

رییس جمهوری خاطر نشان کرد: من امیدوارم نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چارچوب قانون اساسی و آیین نامه مجلس شورای اسلامی به وظایفشان عمل کنند، درست در آستانه هفته دولت و نزدیک بازگشایی دانشگاه ها انشاءالله با رای قاطع خود شاهد حضور وزیر علوم با رایی قاطع تر در صحنه دانشگاه های کشور باشیم.

29 مرداد 1393