h غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛

غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛

غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛
مردم ایران اخبار مغرضانه بی‌بی‌سی فارسی را باور نمی‌کنند
خبرگزاری فارس: یکی از مخاطبان بخش فارسی رسانه رژیم سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی) در تماس با این شبکه به نحوه پرداخت اخبار حادثه امروز در یکی از پادگان‌های سپاه انتقاد کرد و این اخبار را غیرقابل باور خواند.
خبرگزاری فارس: مردم ایران اخبار مغرضانه بی‌بی‌سی فارسی را باور نمی‌کنند
به گزارش خبرنگار فضای مجازی خبرگزاری فارس، رسانه اصلی رژیم سلطنتی انگلیس (بی بی سی فارسی) در برنامه "نوبت شما" امشب خود، موضوع انفجار امروز در ملارد را مورد بررسی قرار داد که یکی از مخاطبان به نام فرهاد از تهران به انتقاد از شیوه پرداختن این شبکه دولتی انگلیس پرداخت. وی در ابتدا با اشاره به طبیعی بودن وقوع چنین اتفاقاتی در پادگان‌های نظامی دنیا حتی در پادگان‌های آمریکا و انگلیس در عراق و افغانستان اظهار داشت: این درحالی است که نوع پرداخت شما به این موضوع در راستای سیاست‌های آمریکا است. این مخاطب شبکه انگلیس تاکید کرد که با توجه به سابقه بی بی سی، هیچ کس در ایران باور نمی‌کند که گردانندگان این شبکه دنبال حقیقت باشند. وی به مجری این شبکه گفت که با توجه به ذهنیت مردم ایران از شبکه بی بی سی فارسی معلوم است با غرض ورزی، تمام برنامه‌های عادی خود را قطع و این موضوع را پوشش داد. در ادامه این برنامه، مجری شبکه بی بی سی، صحبت‌های این مخاطب را قطع کرد. به گزارش خبرنگار فارس، شبکه بی بی سی فارسی، با قطع برنامه های عادی خود، به پوشش جهت‌دار انفجار عصر امروز در یکی از پادگانهای سپاه در حوالی تهران پرداخته است.
22 آبان 1390