h خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را "شبه نظامی" خواند+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را شبه نظامی خواند+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را شبه نظامی خواند+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را شبه نظامی خواند+عکس

خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را "شبه نظامی" خواند+عکس

خبرگزاری دولتی ایسنا باز هم گروهک تروریستی داعش را

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا ؛ با وجود جنایات متعدد گروهک تروریستی داعش در کشورهای منطقه و اعتراف همه حتی مفتی‌های سعودی به اینکه این گروهک تروریست است، برخی از رسانه‌های داخلی به طور هم صدا با اپوزیسیون و ضدنظام از این گروهک تروریستی با عنوان «شبه نظامیان داعش» نام می‌برند.

خبرگزاری دولتی ایسنا هم که پیش از این چندین بار گروهک تروریستی داعش را «شبه نظامیان داعش» خوانده بود و در نهایت با اعتراض سایر رسانه ها مواجه شده بود در خبری جدید، این گروه را شبه نظامی دانسته است.

این خبرگزاری پیش از این نیز در خبرهای خود از رژیم غاصب صهیونیستی، «اسرائیل» نام برده بود که این موضوع هم مورد اعتراض سایر رسانه ها قرار گرفت.

به نظر می‌رسد این رسانه وابستگی زیادی به شبکه های اپوزیسیون دارد که اصطلاحات جهت دار این رسانه ها را بدون کوچکترین تغییری به کار می برد.

29 مرداد 1393