h صداوسیما چقدر برای پخش زنده مسابقات جام جهانی داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صداوسیما چقدر برای پخش زنده مسابقات جام جهانی داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صداوسیما چقدر برای پخش زنده مسابقات جام جهانی داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صداوسیما چقدر برای پخش زنده مسابقات جام جهانی داد

صداوسیما چقدر برای پخش زنده مسابقات جام جهانی داد

حسن تقدس نژاد در مراسم تجلیل از برنامه سازان صدا و سیما در حوزه ورزش اظهار داشت: شرکت پخش کننده حق پخش تلویزیونی مسابقات جام جهانی برزیل درخواست 40 میلیون دلاری از ایران کرده بود اما با تلاش های صورت گرفته، مبلغ 14میلیون دلار برای پخش 64 مسابقه جام جهانی پرداخت کردیم.

این مقام مسئول افزود: این سازمان علاوه بر پرداخت هزینه پخش جام جهانی فوتبال برای حق پخش اچ دی مسابقات لیگ جهانی والیبال نیز مبلغ چهار میلیون یورو هزینه کرد.

تقدس نژاد با اشاره به الزام فدراسیون بین المللی والیبال مبنی بر پخش اچ دی مسابقات لیگ جهانی والیبال تصریح کرد: اگر صدا و سیما دستگاه اچ دی را نمی خرید، مسابقات ایران در لیگ جهانی بایستی در کشور دیگری که این امکانات را داشت برگزار می شد.

معاون سازمان صدا وسیما هدف از پرداخت این هزینه ها را ایجاد نشاط در جامعه عنوان کرد و گفت: سازمان صدا و سیما حامی ورزش همگانی در کشور بوده و در حوزه توسعه ورزش همگانی مسئولیت گرانقدری را بر عهده دارد.

وی ابراز امیدواری کرد صدا و سیما در این زمینه کار خود را به درستی انجام داده باشد. منبع: ایرنا

26 مرداد 1393