h ایرانی هستید ؟ کلیک کنید - http://campiran.org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایرانی هستید ؟ کلیک کنید - http://campiran.org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایرانی هستید ؟ کلیک کنید - http://campiran.org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایرانی هستید ؟ کلیک کنید - http://campiran.org

ایرانی هستید ؟ کلیک کنید - http://campiran.org

کمپین یک‌میلیون‌ امضا علیه گزارش احمد شهید

دانشجویان کشورمان با راه‌اندازی سایت کمپین یک میلیون امضا نسبت به گزارش خلاف واقع احمد شهید اعتراض کردند.

به گزارش فارس، سایت کمپین جمع‌آوری یک میلیون امضا در اعتراض به گزارش احمد شهید گزارش‌گر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در ایران آغاز به کار کرد.

دانشجویان کشورمان با راه‌اندازی کمپین جمع‌آوری یک میلیون امضا نسبت به گزارش احمد شهید گزارش‌گر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد علیه ایران اعتراض کردند.

دانشجویان دانشگاه‌های کشور می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی http://campiran.org/ با امضای این طومار اعتراض خود نسبت به یک‌جانبه و خلاف واقع بودن گزارش احمد شهید را اعلام کنند.

متن این طومار به شرح زیر است:

ایران اسلامی بیش از ۳۰ سال است در صف مقدم مبارزه با استکار جهانی سربلند ایستاده است و مورد توجه ملت‌های جهان قرار گرفته است.

آمریکا و دولت‌های غربی که از الهام‌بخش و الگو بودن ایران در قیام‌های منطقه نگران‌اند، اخیراً با تصویب قطعنامه‌ای در شورای حقوق بشر سازمان ملل، احمد شهید را به عنوان گزارش‌گر ویژه حقوق بشر ایران انتخاب کرده‌اند. وی مهرماه سال جاری گزارش خود را که مملو است از اشتباهات‌، مطالب خلاف واقع و جهت‌گیری‌های مغرضانه سیاسی، صادر کرده است.

ما امضا‌کنندگان این طومار اعتراض خود را در نامه‌ای خطاب به احمد شهید اعلام می‌کنیم.

20 آبان 1390