h نوری المالکی : هیچ پستی را قبول نمی کنم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نوری المالکی : هیچ پستی را قبول نمی کنم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نوری المالکی : هیچ پستی را قبول نمی کنم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نوری المالکی : هیچ پستی را قبول نمی کنم

نوری المالکی : هیچ پستی را قبول نمی کنم

نوری مالکی با بیان اینکه باعث ریختن هیچ قطره خونی در کشور نخواهد شد، گفت: من هیچ پستی را بر عهده نخواهم گرفت. به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری المسله، نوری مالکی، نخست وزیر سابق عراق در صفحه خود در پایگاه ارتباط اجتماعی توییتر اعلام کرد: من بعد از پایان یافتن ماموریتم به منطقه طویریج،‌ زادگاهم در کربلا بازمی‌گردم و من تمام دارایی‌هایم را صرف کمک به آوارگان کرده‌ام. مالکی اعلام کرد: من از گزینه اعمال زود اجتناب کردم تا از این طریق از بازگشت به حکومت دیکتاتوری جلوگیری کنم.

نخست وزیر سابق عراق گفت: من باعث ریختن حتی یک قطره خون نخواهم شد و از حقم کوتاه می‌آیم و هیچ پستی را بر عهده نخواهم گرفت.

مالکی در دوران فعالیت کاری خود تعدادی از پست‌ها از جمله ریاست کمیسیون امنیت در مجمع ملی عراق و منصب سخنگوی اطلاع رسانی ائتلاف یکپارچه عراق را بر عهده داشت و از کسانی است که برای تصویب قانون مبارزه با تروریسم در پارلمان عراق تلاش کرد.

25 مرداد 1393