h اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۱۰۵ هزار نفر خواهد شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۱۰۵ هزار نفر خواهد شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۱۰۵ هزار نفر خواهد شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۱۰۵ هزار نفر خواهد شد

اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۱۰۵ هزار نفر خواهد شد

خبر خوش معاون جاسبی برای دبیرستانی‌ ها

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه در سال ۱۴۰۴ اعضای هیئت علمی خود را به ۱۰۵ هزار نفر افزایش می‌دهد، افزود: این مسئله نویدی برای دبیرستانی‌هایی است که می‌خواهند عضو هیئت علمی شوند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به استان سمنان، کریم زارع معاون پارلمانی دانشگاه آزاد طی سخنانی قبل از سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دانشگاه آزاد گرمسار اظهار داشت: آقای لاریجانی همواره به علم و عالم توجه دارند و از وی تشکر می‌کنم که در این جمع حاضر شده است.

زارع افزود: دانشگاه آزاد افتخار می‌کند که آقای لاریجانی در اینجا حضور پیدا کرده است.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد ادامه داد: دانشگاه آزاد از نقطه هیچ، امروز به اینجا رسیده است. البته امام خمینی (ره) یک میلیون تومان برای دانشگاه آزاد اختصاص دادند.

زارع گفت: امروز دانشگاه آزاد با ۴۲۰ واحد و مرکز در راستای بیانات امام (ره) که فرمودند ایران را دانشگاه کنید، حرکت می کند.

وی اظهار داشت: دانشگاه آزاد یک میلیون و ۷۰۰ هزار دانشجو در مقاطع مختلف و ۳۵ هزار کارمند و ۳۰ هزار عضو هیئت علمی دارد و انشاءالله در سال ۱۴۰۴ اعضای هیتت علمی دانشگاه ۱۰۵ هزار خواهند رسید و این نویدی برای کسانی است که از هم اکنون در دبیرستان به سر می‌برند و قصد دارند عضو هیئت علمی دانشگاه شوند.

زارع گفت: دانشگاه آزاد ۵ دهه دارد که عبارتند از دهه تثبیت، توسعه، کیفیت، رقابت‌های جهانی و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کیفی جهان که ما در حال پیمودن این مسیر هستیم.

20 آبان 1390