h یک فوتبالیست ایرانی در حال بازی درگذشت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک فوتبالیست ایرانی در حال بازی درگذشت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک فوتبالیست ایرانی در حال بازی درگذشت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک فوتبالیست ایرانی در حال بازی درگذشت

یک فوتبالیست ایرانی در حال بازی درگذشت

مرگ فوتبالیست ایرانی در زمین چمن

در یک اتفاق تلخ یک فوتبالیست نوجوان یزدی در زمین فوتبال درگذشت.

به گزارش گل قاسم خیامی سرمربی تیم آبفای یزد اظهار داشت: بازی تیم فوتبال نوجوانان آبفا و فولاد آلیاژی در روز عید قربان در سالن شهید پاکنژاد یزد برگزار شد و در دقیقه 17 بازی بر اثر حادثه ای هافبک راست تیم آبفا جان خود را از دست داد.

امیر توکلی بساوی بازیکن 15ساله تیم آبفا که بازی آخر خود را با حضور پدرش و تشویق های بی پایان وی در ورزشگاه شهید پاکنژاد آغاز کرد در ثانیه 20 بازی آخرین گل زندگی خود را به ثمر رساند و مورد تشویق تماشاچیان قرار گرفت.

در ادامه بازی و در دقیقه 17، در محوطه جریمه تیم فولاد آلیاژی، توپ با شوت بازیکن این تیم به قفسه سینه امیر توکلی برخورد کرد و پس از چند دقیقه جان خود را از دست داد. وی با بیان اینکه تیم پزشکی حاضر در زمین تمام تلاش خود را با انجام کمکهای اولیه به کار گرفت، عنوان کرد: این نوجوان ورزشکار در اوج ناباوری در مقابل چشمان بهت زده هم تیمی ها و بی قراری های پدرش جان داد.

خیامی با بیان اینکه پزشک اورژانس بیمارستان فرخی، علت مرگ را پارگی یکی از رگهای قلب اعلام کرد، ادامه داد: این اتفاق در فوتبال جهان هم بی سابقه بوده است.

منبع: گل

20 آبان 1390