h مفتی وهابی: داعشیان به زنان شیعیان تجاوز کنند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مفتی وهابی: داعشیان به زنان شیعیان تجاوز کنند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مفتی وهابی: داعشیان به زنان شیعیان تجاوز کنند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مفتی وهابی: داعشیان به زنان شیعیان تجاوز کنند

مفتی وهابی: داعشیان به زنان شیعیان تجاوز کنند

اگر یک مجاهدی بعد از قتل یک "رافضی" از همسر آن مقتول خوشش آید، می تواند او را به کنیزی ببرد. در ضمن زنان شیعه لازم نیست که عده نگه دارند زیرا آنها برای مجاهدان مباح هستند! به گزارش شیعه آنلاین، «ناصر العمر» از مفتی های سرشناس وهابی در عربستان سعودی است که تاکنون بارها و بارها با فتواها و اظهارنظرهای مختلف خود جنجال آفرینی کرده است.

وی در جدید ترین اظهارات وقیحانه خود، خطاب به جنگجویان تروریستی و تکفیری گفت: بر مجاهدین "داعش" واجب است که پس از قتل "رافضی‌"ها، به زنان آنها تجاوز کنند و از تجاوز جنسی با زنان شیعه فیلم بگیرند و این فیلم ها را در فضای مجازی نشر کنند تا که درس عبرتی برای دیگر "رافضی"ها شود!

این وهابی کثیف خطاب به گروهک تروریستی - تکفیری "داعش" افزود: "رافضی"ها کافر هستند، بلکه از کفار هم پست تر هستند، نباید به آنها رحم کنید و با ملایمت برخورد کنید!

وی در ادامه اظهارات وقیحانه خود گفت: اگر یک مجاهدی بعد از قتل یک "رافضی" از همسر آن مقتول خوشش آید، می تواند او را به کنیزی ببرد. در ضمن زنان شیعه لازم نیست که عده نگه دارند زیرا آنها برای مجاهدان مباح هستند!

27 تیر 1393