h دستگیرشدگان وال استریت حق استفاده از دستشویی را ندارند ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیرشدگان وال استریت حق استفاده از دستشویی را ندارند !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیرشدگان وال استریت حق استفاده از دستشویی را ندارند !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیرشدگان وال استریت حق استفاده از دستشویی را ندارند !

دستگیرشدگان وال استریت حق استفاده از دستشویی را ندارند !

بازداشت‌شدگان قیام وال‌استریت از استفاده از سرویس بهداشتی هم محروم شدند

کلانتری "سن‌دیگو کانتی" پذیرفت که 50 نفر از دستگیرشدگان جنبش 99 درصدی وال‌استریت توسط نیروهای پلیس این منطقه مدت‌ها از استفاده از دست‌شویی وسایر امکانات رفاهی محروم بوده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از راوستوری، کلانتری "سن‌دیگو کانتی" پذیرفت که 50 نفر از دستگیرشدگان جنبش 99 درصدی وال‌استریت توسط نیروهای پلیس این منطقه مدت‌ها از استفاده از دست‌شویی وسایر امکانات رفاهی محروم بوده‌اند.

بنابراین گزارش، 36 مرد دستگیر شده در اعتراضات 28 اکتبر در یک اتوبوس زندانی شده و 14 زن دیگر نیز در یک خودروی ون زندانی شدند و در مدت بازداشت خود از امکانات رفاهی و بهداشتی کاملا محروم بوده‌اند.

این گزارش حاکی‌ست که محرومیت از امکانات بهداشتی نظیر دست‌شویی وضعیت بسیار اسف‌ناکی را برای معترضین ایجاد کرده بود و برخی مجبور شدند از همان فضایی که در آن حضور داشتند به عنوان دست‌شویی استفاده کنند.

کلانتری منطقه مدعی شده است که چنین اقدامی بی‌سابقه بوده و دستور تحقیق در خصوص جزئیات آن صادر شده است. با این حال فعالان جنبش "تسخیر سن‌دیگو" قصد دارند شکایتی را علیه مقامات پلیس این شهر تنظیم کرده و آنها را متهم به نقض اصل اول قانون اساسی آمریکا کنند.

قیام 99 درصدی وال‌استریت که علیه سیاست‌های اقتصادی نظام سرمایه‌داری در جریان است از ابتدا با برخوردهای اهانت‌آمیز روبرو بوده است. با این حال این قیام نه تنها سرکوب نشده بلکه به دیگر کشورهای سرمایه‌داری جهان نیز کشیده شده است.

19 آبان 1390