h لوییس سوارز به بارسلونا نزدیک شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لوییس سوارز به بارسلونا نزدیک شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لوییس سوارز به بارسلونا نزدیک شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لوییس سوارز به بارسلونا نزدیک شد

لوییس سوارز به بارسلونا نزدیک شد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری فارس، اسکای اسپورتس از قرارداد نهایی لوییس سوارز با بارسلونا تا روز دوشنبه خبر داده است. صحبت‌ها بین سران بارسلونا و مدیر برنامه‌های سوارز در حال انجام است و به نظر می‌رسد این قرارداد قطعی شده است.

در قرارداد سوارز با لیورپول آمده که هر تیمی خواهان خرید وی است باید 80 میلیون پوند پرداخت کند اما آبی و اناری‌ها قصد دارند این بازیکن را با 60 میلیون به تیم خود ببرند.

سوارز چندی پیش و در جریان دیدار تیم‌های ایتالیا و اروگوئه شانه جورجیو کیه‌لینی، مدافع ایتالیا را گاز گرفت تا فیفا او را چهار ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم کند. البته در این محرومیت، عدم حضور در تست پزشکی تیم‌ها ذکر نشده و او می‌تواند برای پیوستن به یک تیم دیگر، در معاینه‌های پزشکی حضور پیدا کند.

آندونی زوبی‌زارتا، مدیر ورزشی بارسلونا هم در گفت‌وگویی به تمجید از سوارز پرداخته است. وی در این خصوص گفت: سوارز بازیکن خوبی است. او پس آن اتفاق در جام جهانی عذرخواهی کرد. اکنون همه باید به او کمک کنیم از این شرایط بیرون بیاید.

13 تیر 1393