h واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان

واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان

واکنش سام درخشانی به پیامک مراسم افطاری با حضور هنرمندان

به گزارش ظهور12 ، سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: من از طریق کامبیز دیرباز مطلع شدم که یک سایتی خبری مبنی بر ارسال پیامک‌هایی به مردم برای حضور هنرمندان بر سفره‌های افطاری، منتشر کرده است.

وی افزود: این خبر کذب محض و سوء استفاده از هنرمند و فرهنگ ماه مبارک رمضان است و این خیلی بد است که چنین تصویری از هنرمند برای مردم جا بیفتد که این هنرمند در ازای دریافت پول بر سر سفره‌های مردم حاضر می‌شود، چرا که ما حتی اگر بر سر سفره‌های افطاری مردم دعوت باشیم با افتخار و به جهت معنویت این ماه این کار را می‌کنیم.

درخشانی ادامه داد: من از منبع ارسال این پیامک‌ها مطلع نیستم، چرا که سایتی هم که این خبر را منتشر کرده بود نامی از منبع ارسال این پیامک‌ها ذکر نکرده بود ولی قطعا این سایت که خبر را منتشر کرده است، از منبع این پیامک‌ها آگاه است.

این بازیگر تصریح کرد: یک نکته خیلی بد که در این پیامک‌ها به چشم می‌خورد قیمت گذاری هنرمندان براساس شهرت یا زمان اجرا بود، به طور مثال گفته شده بود که شب جمعه قیمت بیشتری باید پرداخت شود که موضوع بسیار بد بوده و در شان هنرمندان و ماه رمضان نیست.

بازیگر "نابرده رنج" خاطرنشان کرد: قرار بر این شد که هنرمندان حرکتی جمعی در جهت شکایت کیفری از این موضوع را داشته باشند که در این صورت من نیز از این اقلام حمایت خواهم کرد.

شایان ذکر است، اخیرا پیامکی با مضمون "مراسم افطاری‌های خود را با حضور هنرمندان جذاب‌تر برگزار کنید" به تلفن‌های همراه مردم فرستاده می‌شود و با پیشنهاد مبالغی برای هر هنرمند که از 600 هزار تومان تا 18 میلیون تومان متفاوت است، به مردم وعده حضور هنرمندان بر سرسفره‌های افطاری آنها را می‌دهد.

12 تیر 1393