h رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل

رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل

رپ محصول مشترک ایران و اسرائیل

این موزیک موسوم به "بچه میلیون دلاری" ساخته "تریپل‌ال" گروه سه نفری اسرائیلی و "تومر جی" دی‌جی اسرائیلی و "کودی" رپر متولد ایران و ساکن سوئد است. کودی از مدت‌ها پیش گفته که موزیک می‌تواند کارهایی را انجام دهد که سیاست در آن‌ها شکست خورده است. "موران لوی" یکی از اعضای گروه تریپل‌ال درباره کودی می‌گوید: "در ابتدا نمی‌دانستیم ایرانی است. اما مهم هم نبود. همه چیز برای موزیک است. ما کاری به سیاست نداریم."

هشدار وزیر خارجه آمریکا به مقامات ایرانی/واشینگتن می‌خواهد عراق را به اوکراین دوم تبدیل کند/اجرای مشترک رپر ایرانی با گروه موسیقی اسرائیلی

کودی در پنج سالگی از ایران به سوئد نقل مکان کرده و می‌گوید خود را بیش‌تر سوئدی می‌داند تا ایرانی. او هم نظر مشابهی با موران لوی دارد و می‌گوید: "موزیک قدرت آن را دارد که مردم را از ملت‌ها، فرهنگ‌ها، مذاهب، و پیش‌زمینه‌های مختلف متحد کند."

لوی می‌گوید می‌داند که این همکاری از منظر سیاسی ممکن است حاشیه‌ساز شود، اما هر چه باشد، آن‌ها درباره خود پروژه هیجان‌زده هستند، صرفاً به این دلیل که پروژه خوبی است. وی درباره موزیک مشترک‌شان می‌گوید: "هیچ‌کس این کار را به خاطر این انجام نداد که یک نفر ایرانی بوده یا سوئدی یا اسرائیلی. بعد سیاسی در این ماجرا اصل نبود."
12 تیر 1393