h فرمانده ناجا: ورود داعش به ایران صحت ندارد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرمانده ناجا: ورود داعش به ایران صحت ندارد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرمانده ناجا: ورود داعش به ایران صحت ندارد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرمانده ناجا: ورود داعش به ایران صحت ندارد

فرمانده ناجا: ورود داعش به ایران صحت ندارد

سردار سرتیپ احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت مرزها تصریح کرد: در مرزهای ما جای نگرانی در برابر نیروهای تروریستی منطقه‌ای وجود ندارد. اگرچه همه ساله در نوار مرزها حاشیه‌آفرینی مختصر رخ داده اما در سطحی نیست که موجب نگرانی امنیت در داخل کشور شود.

به گزارش ظهور12 به نقل از ابنا ، احمدی مقدم افزود: نیروهای ارتش و سپاه با حمایت نیروی انتظامی در دفاع از مرزها آماده بوده و اشراف عملیاتی کامل داریم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ایران مسیری بین شرق، غرب، شمال و جنوب است، افزود: ممکن است اتباع پاکستان، افغانستان و آسیانه بخواهند از مسیر ایران به عراق و سوریه سفر کنند و مواردی اندک به‌صورت پراکنده رخ دهد، اما اینکه یگانی از داعش و گروه‌های دیگر وارد ایران شده باشد را نداریم.

وی در بخش دیگری از سخنانی خود در مورد انتصابات درنیروی انتظامی گفت: این نهاد قائم به شخص نیست و برنامه و اهداف سازمان محور بوده و افراد به طور صرف راهبری برنامه‌ها را دارند.

احمدی مقدم از کاهش مطلوب جرم‌های خشن در استان فارس خبرداد و افزود: با استراترژی‌هایی که در 9 سال گذشته در فارس، انجام دادیم امروز رتبه این استان در جرائم خشن زیرمیانگین کشوری است و دیگر رتبه اول، دوم و یا سوم جرائم خشن کشور را ندارد و وضعیت آن عادی است.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به درخواست مردم و گروه‌های مختلف مبنی بر ابقای فرمانده انتظامی فارس گفت: در زمانی که این اخبار را دیدم حکم صادر شده بود.اما آنچه باید مهم باشد توانایی نیروی انتظامی در مسائل امنیتی است و این را مراقبت را داریم و در آینده بسیار نزدیک مردم و مسئولان فارس شاهد ارتقای بیشتر امنیت فارس در عرصه‌های مختلف می‌شوند.

گفتنی است، در این مراسم از خدمات سردار سیروس سجادیان، فرمانده سابق انتظامی فارس تجلیل و سرداراحمدعلی گودرزی به عنوان فرمانده جدید انتظامی فارس منصوب شد.

10 تیر 1393