h تاکید جهانگیری بر ادامه کمک‌های ایران به سوریه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تاکید جهانگیری بر ادامه کمک‌های ایران به سوریه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تاکید جهانگیری بر ادامه کمک‌های ایران به سوریه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تاکید جهانگیری بر ادامه کمک‌های ایران به سوریه

تاکید جهانگیری بر ادامه کمک‌های ایران به سوریه

معاون اول رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر سوریه، بر ادامه کمک‌های انسان دوستانه ایران به مردم سوریه تاکید کرد.

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ظهر امروز دوشنبه در تماس تلفنی نخست وزیر سوریه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی خیر و برکت برای دولت و ملت سوریه، اظهار داشت: پیام مردم سوریه در انتخابات ریاست جمهوری این بود که اجازه نخواهند داد خشونت‌طلبان و افراطیون تاثیری بر اراده آنها بگذارند.
وی ادامه داد: ملت سوریه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور نشان داد که طرفدار حل بحران از طریق مسالمت‌آمیز است.
معاون اول رئیس‌جمهور اظهار امیدواری کرد: دولت و ملت سوریه بتوانند گام‌های موثری در زمینه تقویت مشارکت ملی و بازسازی کشور سوریه بردارند.
جهانگیری با اشاره به همکاری‌های مناسب دوکشور ایران و سوریه، بر ادامه کمک‌های انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران به مردم سوریه تاکید کرد.
نخست وزیر سوریه نیز در این گفتگوی تلفنی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و از مواضع جمهوری اسلامی ایران در قبال سوریه و انتخابات ریاست جمهوری این کشور قدردانی کرد.
وائل الحلقی ضمن تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ ایران از ملت سوریه افزود: تحولات چشم‌گیر و بسیار مثبتی در جهت فعال کردن آشتی ملی در سوریه در حال وقوع و موج حمایت‌های مردم سوریه از دولت این کشور روز‌‌‌به‌روز در حال افزایش است.
نخست وزیر سوریه افزود: برخی گروه‌های تروریستی فعالیت‌های خود را در سوریه تشدید کرده‌اند، اما ارتش سوریه با قدرت در مقابل آنان ایستادگی کرده و هر روز پیروزی‌های بیشتری را کسب می‌کند.
10 تیر 1393