h ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!

ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!

رئیس دانشگاه هنر در واکنش به اتفاقات روز گذشته گشت ارشاد به دانشگاه گفت: نیروی انتظامی حق ورود به فضای دانشگاه را ندارد و طی صحبت‌هایی که با نیروی انتظامی انجام شده،‌ از برخورد به وجود آمده عذرخواهی کردند.

دکتر اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این اتفاق گفت: روز گذشته دانشجوی خانمی در بیرون از دانشگاه حضور داشته که ظاهرا نیروهای گشت ارشاد به خاطر پوشش به او تذکر می‌دهند و او وارد دانشگاه می‌شود و به دنبال آن نیروهای انتظامی نیز وارد فضای دانشگاه می‌شوند که نیروهای حراست قصد ممانعت از ورود آنها را داشتند که متاسفانه تنشی ایجاد می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی حق ورود به حریم دانشگاه را ندارد اظهار کرد: ظاهرا آن افسر به این مسئله آگاهی نداشته و بنا به گفته نیروی انتظامی با آن افسر نیز برخورد شده است و از دانشگاه بابت این مسئله عذرخواهی کردند و مسئله حل شده است.
ظهر امروز رئیس پلیس امنیت اخلافی ناجا در تشريح حادثه عصر روز گذشته که در خیابان ولی عصر (عج) و در مقابل دانشگاه هنر رخ داد، نيز گفته بود: برابر آخرین بررسی‌های انجام شده توسط پلیس و کارکنان حراست دانشگاه هنر، در این حادثه درگیری میان یکی از درجه داران پلیس و ۴ تن از عوامل نگهبانی درب نگهبانی این دانشگاه به وقوع پیوست.
رئیس پلیس امنیت اخلاقی فاتب گفته بود كه علت وقوع تنش به وجود آمده در حال بررسی است، و همچنين بر برخورد پلیس با عامل یا عوامل بروز این واقعه تاکید کرد و در پایان خاطرنشان کرد که نتیجه بررسی‌های پلیس و حراست دانشگاه هنر، پس از حصول نتیجه به اطلاع همگان خواهد رسید.
روز گذشته گزارش‌هايي از درگيري در دانشگاه هنر و شليك گاز اشك‌آور منتشر شد كه در آن گفته مي شد پليس امنيت اخلاقي قصد ورود به دانشگاه هنر را داشته است.
9 تیر 1393