h آقا تهرانی: اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس چرا انقلاب کردیم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آقا تهرانی: اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس چرا انقلاب کردیم ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آقا تهرانی: اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس چرا انقلاب کردیم ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آقا تهرانی: اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس چرا انقلاب کردیم

آقا تهرانی: اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس چرا انقلاب کردیم

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر بهشت رفتن مردم به ما ربطی ندارد پس برای چه انقلاب کردیم، گفت: عده ای حتی اگر تعدادشان کم باشد پای اسلام و فرهنگ می ایستند و مانع نشر کفریات می شوند.

به گزارش مهر، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی، پنجشنبه شب در همایش مرزبانی فرهنگی در مهدیه مشهد اظهار کرد: روزنامه های زنجیره ای طی یک سال گذشته کفریات را نشر داده اند و به ولای علی عده ای با جان و دل پای اسلام و فرهنگ می ایستند حتی اگر تعدادشان کم و 72 تن باشد.

وی با اعلام اینکه امروز باید حد و حدود مرزبانی فرهنگی را بدانیم، افزود: فردی که می گوید "بهشت رفتن مردم به من ربطی ندارد و کسانی که خود را دلواپس می دانند در حقیقت بیکار هستند"؛ باید بداند که ما موظف هستیم، دیگران را به بهشت هدایت کنیم زیرا در غیر این صورت پس ما انقلاب کردیم تا چه کنیم؟

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام راحل فریاد زد اسلام از دست رفت و من قبول دارم که شکم مردم باید سیر باشد اما یکی از وظایف دولت اسلامی این است که طرح، بودجه و لایحه ارائه بدهد و به دغدغه های فرهنگی توجه کند.

حجت الاسلام آقا تهرانی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس جمعیت کمتری دارد اما با این وجود ما تلاش می کنیم و این در حالی است که برخی حتی نمی دانند مطالبات رهبری در بخش فرهنگ چیست؟

وی تاکید کرد: امیدواریم امروز نگرانی بچه های قم، تهران، مشهد و اصفهان نسبت به مسائل فرهنگی فهمیده شود زیرا در غیر این صورت آن قدر دغدغه های فرهنگی مطرح می شود تا دست اندرکاران آن را بفهمند.

7 تیر 1393