h اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد

اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد

محمدرضا خلعتبری این روزها به دنبال دریافت رضایت نامه از پرسپولیس است تا به تیمی جدید برود.

به گزارش ظهور12 به نقل از نامه ، انتقال وی از عجمان به پرسپولیس با دردسرهایی همراه شده و حتی عنوان شده که این قرارداد با تخلف صورت گرفته و احتمال جریمه پرسپولیس و عجمان از سوی فیفا وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس مبلغ 250 هزار دلار به عجمان بدهکار است و هر تیمی که خلعتبری را بخواهد، احتمالا باید پرداخت این مبلغ را نیز گردن بگیرد.

خلعتبری از سوی سپاهان پیشنهاد دریافت کرده و یک تیمی قطری نیز وی را می خواهد. با توجه به بدهی 250 هزار دلاری شانس تیم قطری بیشتر از سپاهان به نظر می رسد.

وی در تمرینات اخیر پرسپولیس نیز شرکت نکرد و به همین دلیل دایی نیز از حرکت وی عصبانی است، با این حال مسئولان باشگاه به دنبال پیدا کردن راهی برای حفظ این مهاجم هستند.

جالب اینجاست که خلعتبری اخیرا از مشکلات شدید مالی صحبت کرد ولی این روزها اعلام کرده حاضر است بدهی به عجمان را شخصا بپردازد به شرط اینکه رضایت نامه اش صادر شود!

6 تیر 1393