h فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر

فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر

فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر

سوارز که پیش از این سابقه گاز گرفتن بازیکنان حریف را داشت در دیدار مقابل ایتالیا هم به همین کار پرداخت و در صحنه‌ای که به همراه کیلینی دنبال دریافت توپ بودند شانه او را گاز گرفت. مدافع ایتالیا هم هر چه سعی کرد تا با نشان دادن جای دندان‌های مهاجم اروگوئه داور را مجاب کند که به او کارت بدهد نتیجه نداد. اروگوئه این دیدار را 1-0 برد تا صعود کند و ایتالیا حذف شود.

وی برای اولین بار و زمانی که در تیم آژاکس هلند بازی می‌کرد در بازی مقابل آیندهوون، عثمان باخال، بازیکن حریف را گاز گرفت و از سوی فدراسیون فوتبال هلند برای 7 جلسه از همراهی تیمش محروم شد. سوارز پس از آن و در لیگ برتر انگلیس در بازی لیورپول و چلسی همین کار را روی ایوانویچ تکرار کرد که از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس برای 10 جلسه محروم شد.

اما مهاجم تیم ملی اروگوئه که پس از این اتفاقات قول داده بود تا چنین اقداماتی را تکرار نکند، دوباره در بازی با ایتالیا در جام جهانی برزیل اقدام به گاز گرفتن کیه‌لینی، مدافع حریف کرد که احتمال دارد با محرومیت از سوی فیفا مواجه شود.

...

دانلود کلیپ

بر اساس قوانين رايج فيفا، سوارز که در باشگاه ليورپول انگليس بازي مي کند، در گذشته نيز مرتکب چنين جرمي شده است به همين علت اين احتمال وجود دارد که مجازات سخت و سنگيني بر ضد وي اعمال شود و وي را از ادامه بازي هاي جام جهاني برزيل در ترکيب تيم اروگوئه محروم سازد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از ريو دو ژانيرو،تيم ملي فوتبال اروگوئه شب گذشته با شکست ايتاليا به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 برزيل راه يافت.

4 تیر 1393