h عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی

عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی

عکس های دیدنی از رژه سپاه المهدی

منابع مسئول در جریان صدر اعلام کردند هزاران تن از اعضای مسلح سپاه المهدی وابسته به این جریان روز شنبه در مراسم رژه "تیپ‌های صلح" در شهر بصره شرکت کردند.

به گزارش ظهور12 به نقل از ابنا ، «مازن المازنی» عضو رهبری فراکسیون الاحرار و عضو جدید مجلس ملی عراق با اعلام این خبر گفت: در این رژه که به نام نیروهای تیپ‌های صلح برگزار شد 22 هزار عضو مسلح سپاه المهدی مجهز به اسلحه سبک و متوسط و سنگین حضور داشتند.

المازنی خاطر نشان کرد برگزاری این رژه به درخواست مقتدی صدر صورت گرفت و این امر نشان دهنده آمادگی این رزمندگان برای دفاع از عراق ، مردم و سرزمین آن است.

وی تاکید کرد پس از پایان رژه این رزمندگان که ماموریت دفاع از استان بصره و اماکن مقدس و موسسات و ادارات دولتی را برعهده دارند، دفتر مقتدی صدر اقدام به جمع آوری مظاهر نظامی‌گری در این استان خواهد کرد اما این نیروها همچنان آماده مقابله با هر اتفاق ناگهانی خواهند بود.

شرکت کنندگان در این رژه از میان هزاران نفر از ساکنان بصره که در طرف جاده ایستاده بودند و از کنار جایگاهی که شماری از مسئولان جریان صدری‌ها حضور داشتند عبور کردند.

«صادق مطوس» رئیس دفتر الاحرار در ذی قار به شبکه اخبار ناصریه گفت رژه گردان‌ها در پاسخ به ندای مرجعیت و رهنمودهای سید مقتدی صدر و برای دفاع از مقدسات و سرزمین عراق برگزار شد.

3 تیر 1393